Rolnička v Soběslavi

 

 

DMS

 

Sbírka na otevření odlehčovací služby

 

Jak můžete dárcovskou SMS Rolničce zaslat? Textovou zprávu ve tvaru: 

DMS (mezera) ROLNICKA
nebo pro roční podporu
DMS (mezera) ROK (mezera) ROLNICKA prosíme odešlete na telefonní číslo: 87 777

(stojí 30 Kč, Rolnička obdrží 28,50 Kč).

Poskytovatelem služby je Fórum dárců www.darcovskasms.cz.

Dárci

Rolničku podporují individuální a firemní dárci a členové Kruhu přátel Rolničky. Vám všem, kteří podporujete činnosti Rolničky, patří naše úcta a upřímné poděkování. Děkujeme i dárcům, kteří nechtějí být jmenováni a nejsou tedy níže v seznamech uvedeni.

 

2016

  • Firemní dárci

BRISK Tábor a.s. • HOCHTIEF CZ a.s. • Rašelina a.s.• Šlechta s.r.o.• Šťastný s.r.o.

 

  • Nadace a jiné organizace poskytující granty

Město Tábor • Nadace Charty 77 – Konto Bariéry • Nadační fond TESCO • NROS ze sbírky Pomozte dětem!

 

2015

  • Firemní dárci

AGENTURA CYKLISTIKA s.r.o. • ALFAHAUS s.r.o. • ARMED STORE s.r.o. • Aslan CZ s. r. o • Ateliér 24 spol. s. r. o • Autoškola - Motoškola Petr Sluka • Barekol Čejkov s.r.o. • Briklis spol. s.r.o • COMETT  PLUS spol. s.r.o. • Delikomat, s.r.o. • E. ON Česká republika a.s. • ELKOM Zdeněk Vedral • FONTEA a.s. • Fair Credit International, SE •  GK Dvořáček geodetická kancelář • HOCHTIEF CZ  •  Ivet.cz s.r.o. • Isolit - Bravo, spol. s r.o. • JARUŠEK, STRAKOVÁ and PARTNERS •  K.O.K. spol s r.o. • KALAS SPORTSWEAR s.r.o. • Kostnický dům s.r.o. • KOVOSVIT MAS a.s. • Medicco s.r.o.• ORION knihy - hudba s.r.o. • PK Servis technické součásti s.r.o. • PRO-METAL s.r.o • Party Rental • Pekařství Cais s.r.o. • Rašelina a.s. • Röchling Engineering Plastics, s.r.o. • RUDI a.s. • Společnost přátel hasičů Tábora a Kostnice • Stáj na Dobré Vodě o.s. • Snášel Petr Silniční nákladní doprava • ŠVARC - Prodej nábytku • Tarotex s.r.o. • TEPO-LD s.r.o. • Vialit Soběslav s.r.o. • VSP DATA a.s.

  • Individuální dárci

Mgr. Bláhová Kateřina • Blažková Lenka  • Bureš Zdeněk  • MUDr. Cmuntová Milena  • Mgr. Černá Vlasta • Durmanský Antonín • Dvořáková Jana • Dvořáková Jolana  • Hanigerová Drahomíra  • Bc. Haška Petr • Hlousek Jan • JUDr. Holub Jan • ThDr. Chadima Martin • Chrtová Magda • MUDr. Kališová Estera  • MVDr. Kameník Stanislav  • MUDr. Kárová Zdeňka • Ing. Kolář Milan  • Kolářová Pavlína • Kommová Pavla  • Ing. Korandová Květa • Kotlaříková Lada • Krešlová Hana • Kubíčková Marie • Mgr. Macáková Monika • Malá Eva • Ing. Maňásek František  • Maňásek Tomáš  • Marek Petr  • Masopust Jan  • Matějková Eva  • Mikolášek Tomáš • Ing. Mládek Petr • Molnár Pavel • Oppeltová Zdeňka  • Pallas Robert S.  • Ptáčková Miroslava • Příplatová Václava  • Řezáčová Lenka • Ing. Skořepa Jiří  • MUDr. Staňková Hana  • Strnad Tomáš • Svatková Milena • RNDr. Sýkora Ladislav • Šín Roman • Ing. Šmíd Otakar  • Švanda Michael • Ing. Veselý Vladislav  • Voborníková Eva • Vojířová Dita • Votavová Milena  • Zajíc Pavel  • Zalužanský Rudolf • Zapletalová Věra • Živná Blanka

  • Klub přátel Rolničky

Dr. med. Albrecht Stephan • MUDr. Altová Ivana • Bažantová Eva • Bělská Jitka • Blažek Radomír • Brada Vladimír • Budínová Rut • Dohnal Vítězslav Mgr. • Dvořáková Jiřina • Mgr. Eybert Pavel • Henych Petr • Hlasová Monika • Mgr. Hojná Tereza • Hoťová Anna • Hudlík Dušan • MUDr. Chabr Jan• Ježek Milan • Jurman Miroslav • Jílek Miloš • Kalimonovi Daniela a Vladimír • Keller Filip • Kleinová Lenka • Klímová Marta • Knotek Stanislav • Kotrbová Božena • PeaDr. Kotyzovi Bohumila a Vojtěch • Krejčí Zdeňka • Kubartová Alena • Lebedová Barbora • MUDr. Lejčko Jaromír • Lesslerová Jana • Ing. Maroušek Miroslav • Melicharová Alena • Mikolášková Dana • Molek Petr • JUDr. Ing. Morávek Libor Ph.D., LLM • Morávková Jitka • Mgr. Novotná Eliška PhD. • Nováková Jaroslava • Ouporová Anna • JUDr Ožvald Robert • MVDr. Plecháček Martin • Podlaha František • Růžička Tomáš • Růžičková Kateřina • Samcová Antonie • MUDr. Slabí Marek a Dana • Slivková Jana • Strunecká Jana • Ing. Svoboda Jan • Mgr. Šormová Ruth • Štefan Josef • Ungrovi Jaroslava a Milan • Veselá Věra • Mgr. Viktorová Kamila • Ing. Vít Zbyněk • Vojtěchovská Olga • Wehleová Pavla • Zelenková Zdenka • Zenkl František • Obec Řípec • zaměstnanci Billa Tábor 304

  • Školy  spolupracující při Rolničkových dnech

Střední uměleckoprůmyslová škola Bechyně • Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická České Budějovice • Střední škola obchodu, služeb a Vyšší odborná škola České Budějovice • Biskupské gymnázium J. N. Neumanna České Budějovice • Zdravotně sociální fakulta, katedra psychologie a speciální pedagogiky České Budějovice • Základní škola Chýnov • Vysoká škola ekonomická, fakulta managementu, katedra společenských věd Jindřichův Hradec •  Základní škola Kardašova Řečice • Vyšší odborná škola a Střední škola Centrum odborné přípravy Sezimovo Ústí • Gymnázium Soběslav • Obchodní akademie a Vyšší odborná škola ekonomická Tábor • Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola Tábor • Střední zdravotnická škola Tábor • Gymnázium Třeboň • Střední odborná škola ekologická a potravinářská Veselí nad Lužnicí • SOŠ Jindřichův Hradec

  • Nadace a jiné organizace poskytující granty

Diakonie ČCE • Jihočeský kraj • Město Sezimovo Ústí • Město Tábor • Nadace Charty 77 – Konto Bariéry • Nadační fond TESCO • NROS ze sbírky Pomozte dětem!

  • Další spolupracující organizace:

Skautský oddíl Bílý Měsíc, Sezimovo Ústí • Skautské oddíly Modřinky a Hajama,Tábor • Skautský oddíl Poutníci, Třeboň

  • Sbory ČCE

FS ČCE Jindřichův Hradec • FS ČCE Nové Město na Moravě

 

2014

Děkujeme všem, kdo nás v roce 2014 podpořili finančním či věcným darem nebo s námi nějakým způsobem spolupracovali:

  • Firemní dárci

AVE ART Ostrava, SSUŠ a ZUŠ, s.r.o. • Aslan CZ, s. r. o • BAREKOL • Briklis, spol. s.r.o • COMETT  PLUS, spol. s.r.o. • Cravt koupelny s.r.o. • Divadlo Kampa • E. ON Česká republika a.s. • Expandia • FONTEA a.s. • Fair Credit International, SE • Fire Factory SE • GM electronic spol. s r.o. • Hejna Vladimír - Kamnářství a krbové studio • IMS PRAGUE s.r.o. • INSTALACE-SERVIS • Intersnack a.s. Chio Bohemia • Isolit Bravo spol. s.r.o. • Ivet.cz s.r.o. • JARUŠEK, STRAKOVÁ and PARTNESRS • JAVA Třeboň • JINOS - AGRO s.r.o. • Ježek Zdeněk • K.O.K., spol s r.o. • Kate, s.r.o. • LEDprofes a.s. • ORION knihy - hudba s.r.o. • OSTAM Klenovice s.r.o. • PK Servis technické součásti s.r.o. • Pavel Kopelent • RUDI, a.s. • Röchling Engineering Plastics, s.r.o. • SQ Studio s.r.o. • Snášel Petr Silniční motor. doprava nákladní • Společnost přátel hasičů Tábora a Kostnice • Stáj na Dobré Vodě o.s. • TH KAFFEE s.r.o. • TSH plast s.r.o. • Tarotex • Vialit Soběslav s.r.o. • Zemní a výkopové práce Jan Brožek • ŠVARC - Prodej nábytku • Šlechta s.r.o. • Štěpán Gabriel

  • Individuální dárci

Angus H. Grundy • Blažková Lenka • Bombala Luboš • Cmuntová Milena MUDr. • Dobrovolný Jakub • Dušková Agáta • Dvořáková Jana • Dytrychovi • Furthner Adam • Furthner Adam • Gajdolínová Dagmar • Hanigerová Drahomíra • Ing. Kolář Milan • Ing. Mládek Petr • Ing. Skořepa Jiří • Ing. Voříšek Tomáš • Janda Radek • Jirous Jiří • Jirsák Gustav • Knesplová Irma • Kommová Pavla • Korandová Květa • Kotlaříková • Krešlová Hana • Kubíčková Marie • Lužanský Rudolf • Líkař Vladimír • MUDr. Abtová Eva • MVDr. Kameník Stanislav • Makovcová Olga • Malá Eva • Marek Petr • Marešová Iveta • Masopust Jan • Matějková Eva • Maňásek Tomáš • Maříková Květa • Mgr. Bláhová Kateřina • Mgr. Hájek Martin • Mgr. Jandová Marcela • Mikolášek Tomáš • Molek Petr • Myslík  Václav • Nováková Jitka • Oppeltová Zdeňka • Pallas Robert S. • Peterson Michaela • Poledňák Petr • Pospíšil Jiří • Pupcsik Ctibor • Příplatová Anna • Strnad • Teplá Kateřina • Zajíc Pavel • Šmíd Otakar Ing. • Štefan Antol

  • Klub přátel Rolničky

Bažantová Eva • Billa Tábor 304 • Blažek Radomír • Brada Vladimír • Budínová Rut • Bělská Jitka • Dohnal Vítězslav Mgr. • Dr. med. Albrecht Stephan • Dvořáková Jiřina • Dvořáková Jolana • Henych Petr • Hlasová Monika • Hudlík Dušan • Ing. Maroušek Miroslav • Ing. Svoboda Jan • Ing. Vít Zbyněk • JUDr Ožvald Robert • JUDr. Ing. Morávek Libor Ph.D., LLM • Ježek Milan • Jurman Miroslav • Jílek Miloš • Kalimonovi Daniela a Vladimír • Keller Filip • Kleinová Lenka • Klímová Marta • Knotek Stanislav • Kotrbová Božena • Krejčí Zdeňka • Kubartová Alena • Křemenová Ivana • Lebedová Barbora • Lesslerová Jana • MUDr. Altová Ivana • MUDr. Lejčko Jaromír • MUDr. Slabí Marek a Dana • MVDr. Plecháček Martin • Makovec Petr • Melicharová Alena • Mgr. Eybert Pavel • Mgr. Hojná Tereza • Mgr. Novotná Eliška PhD. • Mgr. Viktorová Kamila • Mikolášková Dana • Morávková Jitka • Nováková Jaroslava • Obec Řípec • Ouporová Anna • PeaDr. Kotyzovi Bohumila a Vojtěch • Podlaha František • Růžička Tomáš • Růžičková Kateřina • Samcová Antonie • Slivková Jana • Strunecká Jana • Ungrovi Jaroslava a Milan • Urbánek Milan • Zelenková Zdenka • Zenkl František • Mgr. Šormová Ruth • Štefan Josef

  • Města a obce

Borotín • Želeč • Sedlečko u Soběslavě • Val • Malšice • Myslkovice • Tábor • Chotoviny • Veselí nad Lužnicí • Klenovice • Sezimovo Ústí • Dírná • Komárov • Soběslav • Vlastiboř • Jindřichův Hradec • Žíšov • Mladá Vožice • Roudná • Skalice • Turovec • Běleč • Kamenice nad Lipou • Skopytce • Košice • Dráchov • Mnich

  • Nadace a jiné organizace poskytující granty

Jihočeský kraj • Nadace Otto per mille Valdenské církve • Diakonie ČCE • Nadace České spořitelny • Nadace Charty 77 • Konto Bariéry • NROS Pomozte dětem • Nadace Adra • Církev Ježíše Krista Svatých posledních dnů, Utah, USA

  • Sbory ČCE

FS ČCE Jindřichův Hradec • FS ČCE Olešnice • FDS ČCE Praha 4 - Nusle

  • Školy  spolupracující při Rolničkových dnech

Střední uměleckoprůmyslová škola Bechyně • Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická České Budějovice • Střední škola obchodu, služeb a Vyšší odborná škola České Budějovice • Biskupské gymnázium J. N. Neumanna České Budějovice • Zdravotně sociální fakulta, katedra psychologie a speciální pedagogiky České Budějovice • Základní škola Chýnov • Střední zdravotnická škola Jindřichův Hradec • Vysoká škola ekonomická, fakulta managementu, katedra společenských věd Jindřichův Hradec • Gymnázium Vítězslava Nováka Jindřichův Hradec • Základní škola Kardašova Řečice • Vyšší odborná škola a Střední škola Centrum odborné přípravy Sezimovo Ústí • Gymnázium Soběslav • Obchodní akademie a Vyšší odborná škola ekonomická Tábor • Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola Tábor • Střední zdravotnická škola Tábor • Střední škola spojů a informatiky Tábor • Gymnázium Třeboň • Střední odborná škola ekologická a potravinářská Veselí nad Lužnicí

  • Další spolupracující organizace:

Skautský oddíl Bílý Měsíc, Sezimovo Ústí • Skautské oddíly Modřinky a Hajama,Tábor • Skautský oddíl Poutníci, Třeboň

2013

Děkujeme těmto společnostem, obcím, organizacím i soukromým osobám za štědrost, podporu a spolupráci:

  • Abalon s.r.o., Abtová Eva, Advokátní kancelář Mgr. Lukáš Pech, AGENTURA MN, AGRICO s.r.o., Albrecht Stephan, Altová Ivana. AUTO MOTO PRCHLÍK, Autoškola-Motoškola Petr Sluka
  • Balóny Kubíček spol. s r.o., BAREKOL, Bažantová Eva, Bělská Jitka, Biskupské gymnázium J.N.Neumana v Českých Budějovicích, Bláha Jindřich, Bláhová Kateřina, Blatské muzeum v Soběslavi, Blümelová Růžena, Borkovice, Borotín, Brada Vladimír, Budějovický Budvar, Budínová Rut
  • Cmuntová Milena, Comett Plus spol. s r.o., Cyklo Paleček,
  • Čapek Michal, Černý Luboš, Česká televize, Český rozhlas, ČEZ správa majetku s.r.o.
  • Delikomat s.r.o, Diakonie ČCE, Dírná, Divadlo Kampa Praha, Dohnal Vítězslav, Dohnalová Radka, Dolní Hrachovice, Dřevovýroba Václav Vaněk s.r.o, Durmanský Antonín, Dušek Jaroslav, Dvořáková Jiřina, Dvořáková Jolana, Dytrychovi
  • Elektro – Štěch s.r.o., Eybert Pavel
  • Farní sbor ČCE Nové Město na Moravě, Farní sbor ČCE Soběslav, Farní sbory ČCE ČR, Focus Tábor o.s., FONTEA a.s., Fotograf Marek Švadlena -Tábor
  • GENERAL SOUND, Gymnázium v Soběslavi, Gymnázium Vítězslava Nováka v Jindřichově Hradci
  • Hájek Karel, Hájek Martin, Hanigerová Drahomíra, www.helpnet.cz, Henych Petr, Hestia o.s., Hlasová Monika, Hoffmannová Eva, Hojná Tereza, Holec Michal, HP Tronic Zlín s.r.o., Hudlíková Jaroslava, Husitské muzeum Tábor
  • Chaloupková Jana, Obec Chotoviny
  • IMS PRAGUE s.r.o., ,,I MY“ sdružení pro podporu lidí s postižením o. s., Informační centrum Veselí nad Lužnicí, Incomia s.r.o., INSTALACE – SERVIS, Intersnack a.s. Chio Bohemia,
  • Jakubcová Alena, Jandová Marcela, Janečková Marcela, Jarušek, Straková § Partners, Ježek Milan, Jindřichův Hradec, Jinos-Agro s.r.o., Jurman Miroslav
  • Kalimonovi Daniela a Vladimír, Kameník Stanislav, Kate Tábor s.r.o., Keller Filip, Kleinová Lenka, Klenovice, Klímová Marta, knihkupectví u sv. Víta, Knotek Stanislav, Knotková Jitka, Kolář Milan, Komárov, Kotyzovi Bohumila a Vojtěch, Kovandovi s.r.o. BonBon, Kovář Jan, Krausová Monika, Krejčí Zdeňka, Kročák Jaromír, Krešlová Hana, Kubartová Alena, Kubíčkovi Marie a Pavel, Kulturní dům města Soběslavi
  • Lebedová Barbora, Lejčko Jaromír, Lesslerová Jana, Líkař Vladimír, LUNAGAL s.r.o., Luskačová Markéta
  • Madeta a.s., Makovec Petr, Malá Eva, Malšice, Malý Antonín, Marek Petr, Martínek Karel, , Maroušek Miroslav, Mařík Miroslav, Masopust Jan, Matějková Eva, MeDiLa s.r.o., Melicharová Alena, MF DNES, Městská knihovna Soběslav, Městská knihovna Tábor, Městská policie Soběslav, Miholová Vlasta, Mikolášková Dana, Mládek Petr, Mlch Vladimír, Morávek Libor, Morávková Jitka, www.muzes.cz, Myslík Václav, Myslkovice
  • Nadace ČEZ, Nečesaná Eva, Nováková Jaroslava, Novotná Eliška
  • Obchodní akademie a Vyšší odborná škola ekonomická v Táboře, Obchodní akademie v Třeboni, Ochranný svaz autorský, OKAY s.r.o., Oppeltová Zdeňka, Orion knihy-hudba s.r.o., www.osnoviny.cz , Ouporová Anna, Ožvald Robert
  • Pallas Robert S., Pastrnák Ivo, Pavel Martin, Pento Oil s.r.o., penzion Pohoda Český Krumlov, Peterková Jaroslava, Plecháček Martin, Podlaha František, Poláková Dagmar, Portus Praha, občanské sdruženi, Pöschlová Zdeňka, Proutek o.s.
  • Rádio Blaník, Rádio Faktor, Rádio Proglas, Rašelina a.s., Roudná, Röchling Engineering Plastics, s.r.o., RUDI, a.s., Růžička Tomáš, Růžičková Kateřina, Rybářová Marie, Rybářství Třeboň Hld. a.s.
  • Řeznictví Jan Marcilis, Řeznictví Jiří Čáp, Řípec,
  • Salaba Jiří, Samcová Antonie, Sanoma Media Praha s.r.o., Sbor ČCE Jindřichův Hradec, Sezimovo Ústí, Schindlerová Irma, Skautský oddíl v Jindřichově Hradci, Skautský oddíl v Sezimově Ústí, Skautský oddíl v Táboře, Skořepa Jiří, Slabí Marek a Dana, Slivková Jana, Snášel Petr silniční motorová doprava nákladní, Soběslav, Soběslavská Hláska, SOŠ pro ochranu a tvorbu životního prostředí Veselí nad Lužnicí, Spilková Kateřina, Stáj na Dobré vodě o. s., Staňková Hana, Stejskalová Věra, Stibalová Kateřina, Stoklasovi Marek a Judith, Strunecká Jana, Středisko Rožmberské růže Junák v Třeboni, Střední odborná škola pro ochranu a tvorbu životního prostředí ve Veselí nad Lužnicí, Střední škola obchodu, služeb a podnikání a vyšší odborná škola v Českých Budějovicích, Střední uměleckoprůmyslová škola v Bechyni, Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola v Českých Budějovicích, Střední zdravotnická škola v Táboře, Svoboda Jan, Svoboda Martin
  • Šindelka Jan, Šindelka Josef, Šmíd Otakar, Šormová Ruth, Štefan Antol, Štefan Josef, Štefanovi Josef a Růžena,
  • Taborová Vilma, Tábor, Táborsko, Táborský deník, Talich Jan, Technické služby města Soběslavi, Tepo-LD s.r.o., TH Kaffee s.r.o., Tiskárna Java Jan Váňa, TJ Vodní stavby Tábor, Ing. Roman Tomec – distribuce Barekol, Trafika Serbusová Dagmar, Transfinance, a.s., Trešl Petr, Trio Soběslav s.r.o., Turovec
  • Učitelské noviny, Ungrovi Jaroslava a Milan, Urbánek Milan, Úřad práce Tábor
  • Val, Vančatovi, Veselá Adéla, Veselí nad Lužnicí, Veselsko, Vivienne s.r.o., Viktorová Kamila, Vít Zbyněk, Vladimíra Veselá-cukrářství s.r.o. Cukrárna Ambrozia,Vlastiboř, Voborníková Eva, Volková Alice, Vránek Zdeněk, Vysoká škola chemicko technologická, Vyšší odborná škola a střední zemědělská škola v Táboře,
  • Zajíc Pavel, Základní škola v Chýnově, Zdravotně sociální fakulta v Českých Budějovicích, Zdravotnická záchranná služba Jihočeského kraje, Zelenková Zdenka, Zenkl František,
  • Želeč, Žíšov
  • 2N Telekomunikace

2012

Děkujeme těmto společnostem, obcím, organizacím i soukromým osobám za štědrost, podporu a spolupráci

  • Abalon s.r.o., Advokátní kancelář Mgr. Lukáš Pech, Albrecht Stephan, Altová Iva, Anaon o.s., Autoškola-Motoškola Petr Sluka
  • Balóny Kubíček spol. s r.o., Bendová Cipínová Štěpánka, Běleč, Bělská Jitka, Biskupské gymnázium J.N.Neumana v Českých Budějovicích, Bláha Jindřich, Blatské muzeum v Soběslavi, Blažková Lenka, Bohuslávek Josef, Borkovice, Borotín, Brada Vladimír, Budínová Rut
  • Comett Plus spol. s r.o.
  • Česká televize, České houby a.s., Český rozhlas, ČEZ správa majetku s.r.o., Čistecká Lucie, ČTK
  • Delikomat s.r.o, Diakonie ČCE, Dírná, Divadlo Kampa Praha, DK Open spol. s r.o., Dohnal Vítězslav, Dolní Hrachovice, Doložílková Eva, Dřevovýroba Václav Vaněk s.r.o, Dušek Jaroslav, Dvořáková Jolana, Dytrychovi
  • Eybert Pavel
  • Farní sbor ČCE Nové Město na Moravě, Farní sbor ČCE Soběslav, Farní sbory ČCE ČR, Focus Tábor o.s.
  • Gymnázium v Soběslavi, Gymnázium Vítězslava Nováka v Jindřichově Hradci
  • Hanigerová Drahomíra, Heaven Riders Bohemia o.s., www.helpnet.cz, Henych Petr, Hestia o.s., Hlasová Monika, Hojná Tereza, HP Tronic Zlín s.r.o., Hudlíková Jaroslava, Husitské muzeum Tábor
  • Obec Chotoviny
  • „I MY“ sdružení pro podporu lidí s postižením o.s., Informační centrum Veselí nad Lužnicí,
  • Janečková Marcela, Jarušek Jiří, Ježek Milan, Jednota OD Tábor, Jílek Miloš, Jinos-Agro s.r.o.
  • Kalimonovi Daniela a Vladimír, Kameník Stanislav, Kate Tábor s.r.o., Keller Filip, Kleinová Lenka, Klenovice, Klímová Marta, Kolář Milan, Komárov, Kotrbová Božena, Kotyzovi Bohumila a Vojtěch, Kovandovi s.r.o. BonBon, Krejčí Zdeňka, Kroca, Krešlová Hana, Křemenová Ivana, Kubartová Alena, Kubíčkovi Marie a Pavel, Kulturní dům města Soběslavi
  • Lebedová Barbora, Lejčko Jaromír, Lesslerová Jana
  • Malá Eva, Malšice, Malý Antonín, Maroušek Miroslav, Maříková Květa, Matějková Eva, Melicharová Alena, MF DNES – Jižní Čechy, Městská knihovna Soběslav, Městská knihovna Tábor, Městská policie Soběslav, Mikolášková Dana, Mládek Petr, Mlch Vladimír, Morávek Libor, Morávková Jitka, www.muzes.cz, Obec Myslkovice
  • Nadace ČEZ, Nováková Jaroslava, Novotná Eliška
  • Obchodní akademie a Vyšší odborná škola ekonomická v Táboře, Obchodní akademie v Třeboni, Ochrana fauny České republiky, Ochranný svaz autorský, Oppeltová Zdeňka, Orion knihy-hudba s.r.o, , www.osnoviny.cz , Ouporová Anna, Ožvald Robert
  • Pekárna Václav Kotyza s.r.o., penzion Pohoda Český Krumlov, Peterka Tomáš, Plecháček Martin, Podlaha František, Proutek o.s., Příplatová Václava
  • Rádio Blaník, Rádio Faktor, Rádio Proglas, Roudná, Růžička Tomáš, Růžičková Kateřina, Rybářová Marie, Rybářství Třeboň Hld. a.s.
  • Řeznictví Jan Marcilis, Řeznictví Jiří Čáp, Řípec,
  • Samcová Antonie, Sanoma Media Praha s.r.o., Sezimovo Ústí, Schwarzenberg Karel, Siemens s.r.o., Skleněná bižuterie a.s. BEADWORLD, Skalice, Skautský oddíl v Jindřichově Hradci, Skautský oddíl v Sezimově Ústí, Skautský oddíl v Táboře, Skořepa Jiří, Slabí Marek a Dana, Smržová Ludmila, Snášel Petr silniční motorová doprava, Soběslav, Soběslavská Hláska, Staňková Hana, Stejskalová Věra, Stibalová Kateřina, Strunecká Jana, Středisko Rožmberské růže Junák v Třeboni, Střední odborná škola pro ochranu a tvorbu životního prostředí ve Veselí nad Lužnicí, Střední škola obchodu, služeb a podnikání a vyšší odborná škola v Českých Budějovicích, Střední škola spojů a informatiky v Táboře, Střední uměleckoprůmyslová škola v Bechyni, Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola v Českých Budějovicích, Střední zdravotnická škola v Táboře, Svoboda Jan
  • Šlechta s.r.o., Šmajcl Jan, Šmíd Otakar, Šormová Ruth, Štefan Josef, Štefanovi Josef a Růžena, Štěpán Josef
  • Tábor, Táborsko, Táborský deník, Technické služby města Soběslavi, Tepo-LD s.r.o., TH Kaffee s.r.o, Tiskárna Java Jan Váňa, TJ Vodní stavby Tábor, Ing. Roman Tomec – distribuce Barekol, Transfinance a.s., Trio Soběslav s.r.o., Turovec
  • Učitelské noviny, Ungrovi Jaroslava a Milan, Urbánek Milan, Úřad práce Tábor
  • Váchová Ivana, Veselá Věra, Veselí nad Lužnicí, Veselsko, Vivienne s.r.o., Viktorová Kamila, Vít Zbyněk, Vlastiboř, vojáci 42. mechanizovaného praporu Tábor, Vyšší odborná škola a střední zemědělská škola v Táboře,
  • Zajíc Pavel, Základní škola v Chýnově, Zdravotně sociální fakulta v Českých Budějovicích, Zdravotnická záchranná služba Jihočeského kraje, Zelenková Zdena, Zenklová Alena,
  • Želeč, Žíšov

Dárci v roce 2011

 

 

Firemní dárci

  • ABALON s.r.o.
  • ATELIER 24 spol. s.r.o.
  • BSC Praha spol. s.r.o.
  • Černý Luboš
  • DIPRO, spol. s r.o.
  • FONTEA a.s.
  • IMS PRAGUE s.r.o.
  • KATE TÁBOR spol. s r.o.
  • KPMG Česká republika, s.r.o.
  • Nouza Zdeněk N + N f.o.
  • Pekárna Václav Kotyza
  • Peterka Tomáš
  • Řeznictví Jan Marcilis
  • SIEMENS s.r.o.
  • Skalák Jiří, VIVIENNE s.r.o.

  • Individuální dárci
  • Antol Štefan
  • Blažková Lenk
  • pí. Dolníková
  • p. Doškář
  • p. Dumon
  • Dušek Jaroslav
  • Hanigerová Drahomíra
  • Holec Zdeněk
  • Hrstková Hana
  • Janečková Marcela
  • pí. Kadavá
  • Miroslav Kadeřávek
  • Kalimon Vladimír
  • Kališová Ester
  • pí. Kalivodová
  • Kameník Stanislav
  • Klímová Marta
  • Kolář Milan
  • Krejčí Zdeňka
  • Krešlová Hana
  • p. Kroca
  • Kubíčkovi Marie a Pavel
  • p. Margot
  • Matalová Olga
  • Matějková Eva
  • Mládek Petr
  • Mlch Vladimír
  • pí. Nohová
  • Pailas Robert
  • Pražma Jaroslav
  • Příplatová Václava
  • Růžička Jan
  • Říha Aleš
  • Sedláček Jindřich
  • Schindlerová Irma
  • Snášel Petr
  • pí. Spilková
  • Stejskalová Věra
  • Strnad Tomáš
  • Svoboda Martin
  • Ševčíková Hana
  • Šmíd Otakar
  • p. Štaubr
  • Váňa Jan
  • Veberovi Jiřina a Emil
  • Marcela Vejdová
  • Veselý Vladislav
  • Voříšek Tomáš
  • Zajíc Pavel
  • Zenklová Alena

Ostatní dárci

  • VÚ Bechyně 3517
  • farní sbor ČCE Jindřichův Hradec
  • maturitní třída 4.A Gymnázia Soběslav

 

 

 

 


 

Kruh přátel Rolničky

  • Albrecht Stephan
  • Altová Iva
  • Arsenjevová Eliška
  • Bednářová Dana
  • Bělská Jitka
  • Bláha Jindřich
  • Bohuslávek Josef
  • Bombala Luboš
  • Brada Vladimír
  • Dohnal Vítězslav
  • Dvořáková Jiřina
  • Dvořáková Jolana
  • Eybert Pavel
  • Hojná Tereza
  • Henych Petr
  • Hlasová Monika
  • Hudlíková Jaroslava
  • Ježek Milan,
  • Jílek Miloš
  • Keller Filip
  • Kleinová Lenka
  • Knotek Stanislav
  • Kotrbová Božena
  • Kotyzovi Bohumila a Vojtěch
  • Krejčů Miroslav
  • Kubartová Hana
  • Lebedová Barbora
  • Lejčko Jaromír
  • Lesslerová Jana
  • Maroušek Miroslav
  • Melicharová Alena
  • Mikolášková Dana
  • Morávek Libor
  • Morávková Jitka
  • Nováková Jaroslava
  • Novotná Eliška
  • Ouporová Anna
  • Ožvald Robert
  • Podlaha František
  • Plecháček Martin
  • Růžičková Kateřina
  • Rybářová Marie
  • Řeháčková Věra
  • Samcová Antonie
  • Slabí Marek a Dana
  • Strunecká Jana
  • Svoboda Jan
  • Šormová Ruth
  • Tobiášková Dana
  • Ungrovi Jaroslava a Milan
  • Urbánek Milan
  • Štefan Josef
  • Veselá Věra
  • Viktorová Kamila
  • Zelenková Zdenka
  • Zenkl František

Za příspěvek a spolupráci

děkujeme těmto městům a obcím

  • Běleč
  • Dolní Hrachovice
  • Chotoviny
  • Jindřichův Hradec
  • Klenovice
  • Komárov
  • Košice
  • Malšice
  • Myslkovice
  • Pluhův Žďár
  • Roudná
  • Řípec
  • Sezimovo Ústí
  • Soběslav
  • Veselí nad Lužnicí
  • Turovec
  • Val

Dárci v roce 2010

 

Firemní dárci

  • Abalon s.r.o.
  • AURA Medical s.r.o.
  • AUTOSERVIS JINDRA s.r.o.
  • bauMax Tábor ČR s.r.o.
  • Cukrárna ve Mlejně
  • Čáp Jiří - řeznictví a uzenářství
  • DELIKOMAT s.r.o.
  • DIPRO s.r.o.
  • DK OPEN s.r.o.
  • Dr. Müller Pharma
  • Eurotherm Tábor s.r.o.
  • Evžen Wratislav – Pila Dírná
  • FONTEA a.s.
  • Hořický Tomáš
  • IMS PRAGUE s.r.o.
  • INTERSNACK a.s.
  • Isolit - Bravo s.r.o.
  • Jednota OD Tábor
  • JOLAVA s.r.o.
  • KASTO Tábor s.r.o.
  • KATE TÁBOR spol. s.r.o.
  • Květinářství Šafrán – Alena Krůčková
  • Maternia s.r.o.
  • Milan Král s.r.o.
  • Mrazo Tábor s.r.o.
  • N+N Nouza Zdeněk
  • ORION knihy - hudba s.r.o.
  • OSA – ochranný svaz autorský pro práva k dílům hudebním,o.s.
  • Pekárna Václav Kotyza
  • Pivovar Budějovický Budvar n.p.
  • Provimi Pet FoodCZ s.r.o.
  • ratiopharm CZ s.r.o.
  • RUDI a.s.
  • Rybářství Třeboň a.s.
  • Řeznictví Marcilis
  • Siemens s.r.o.
  • Štičí líheň ESOX s.r.o.
  • TEPO-LD s.r.o.
  • Vedral Tomáš – řeznictví a uzenářství
  • Vialit Soběslav s.r.o.
  • Vivienne s.r.o.
  • X-WEB Publishing s.r.o.
  • Zahradnictví „Na Kopečku“ – Alfréd Kohout

 

Individuální dárci       

  • p. Bicek
  • Brada Michal
  • Buduláková Lucie
  • Bulant Václav
  • Cuhrová Marcela Ing.
  • Černý Luboš
  • Čistecká Lucie
  • Dobruský Jiří
  • Dytrychovi
  • Fiker Soběslav
  • pí. Grygarová
  • Hanigerová Lucie
  • Hanigerová Romana
  • Hanzalová Věra
  • Hercherová Hana
  • Hojná Tereza, Mgr.
  • Hrubá Michaela
  • Janeček Petr
  • Janečková Marcela Mgr.
  • Jelínkovi
  • Kameník Stanislav, MVDr.
  • Knotková Jitka
  • Kolář Milan, Ing.
  • Kotyzovi Bohumila a Vojtěch, PeadDr.
  • Kozderková Jana
  • p. Kroca
  • Krešlová Hana
  • Krejčů Miroslav
  • Kubíčková Marie
  • Macek Daniel
  • Malá Eva
  • Maršíček Stanislav
  • Maryšková Radovana
  • Matějková Eva
  • Merta Jan
  • Mikolášková Dana
  • Mládek Petr, Ing.
  • Mlch Vladimír, Ing.
  • Nouza Zdeněk; Ing.
  • Pailas Robert S.
  • Pavlíková Romana
  • Podlaha František
  • Pražma Jaroslav
  • Příplatová Václava
  • Schindlerová Irma
  • Singerová Jana
  • Snášel Petr Silniční doprava
  • Součková Veronika
  • Stejskal Martin
  • Stejskalová Věra
  • Svoboda Martin
  • Šmíd Otakar
  • Šounová - Srnková Alena ThMgr.
  • Tobiášková Dana
  • Toufarovi
  • Váňa Jan JAVA Třeboň
  • Veberovi Jiřina a Emil
  • Vít Zbyněk
  • Voštová Jarmila, MUDr.
  • Vránek Zdeněk
  • Zajíc Pavel
  • Záveský Michal 

Kruh přátel Rolničky

  • Albrecht Stephan Dr.med.
  • Altová Iva
  • Arsenjevová Eliška
  • Bednářová Dana
  • Bělská Jitka
  • Bláha Jindřich, Ing.
  • Bohuslávek Josef
  • Brada Vladimír
  • Dohnal Vítězslav
  • Domov mládeže a školní jídelna Tábor
  • Dvořáková Jiřina
  • Dvořáková Jolana
  • Eybert Pavel, Mgr.
  • Gargulová Renata
  • Hlasová Monika
  • Hoffmanová Eva
  • Hudlíková Jaroslava
  • Chabr Jan MUDr.
  • Ježek Milan
  • Jílek Miloš
  • Kalimonovi Daniela a Vladimír
  • Keller Filip
  • Kleinová Lenka
  • Knotek Stanislav
  • Kotrbová Božena
  • Křemenovi Kateřina a Luboš
  • Kubartová Alena
  • Lebedová Barbora
  • Lejčko Jaromír, MUDr.
  • Lesslerová Jana
  • Maroušek Miroslav Ing.
  • Morávková Jitka
  • Nováková Jaroslava
  • Novotná Eliška
  • Obec Řípec
  • Ouporová Anna
  • Ožvald Robert JUDr.
  • Plecháček Martin MVDr.
  • Růžička Tomáš
  • Růžičková Kateřina
  • Řeháčková Věra
  • Samcová Antonie
  • Slabí Marek a Dana
  • Smyčková Dana
  • Sokol Václav
  • Strunecká Jana
  • Svoboda Jan Ing.
  • Šormová Ruth Mgr.
  • Štefan Josef
  • Ungrovi Jaroslava a Milan
  • Urbánek Milan
  • Veselá Věra
  • Viktorová Kamila, Mgr.
  • Vychodilová Petra
  • Zelenková Zdenka
  • Zenkl František

Ostatní dárci

  • VÚ Bechyně 3517

Za příspěvek a spolupráci děkujeme těmto městům a obcím

  • Město Sezimovo Ústí
  • Město Soběslav
  • Město Tábor
  • Město Veselí nad Lužnicí
  • Obec Borotín
  • Obec Chotoviny
  • Obec Kamenice nad Lipou
  • Obec Klenovice
  • Obec Komárov
  • Obec Malšice
  • Obec Myslkovice
  • Obec Roudná
  • Obec Turovec
  • Obec Val
  • Obec Želeč
  • Obec Žíšov

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dárci v roce 2009

 

  

Dárci v roce 2008

 

 

Dárci v roce 2007

 

 

Dárci v roce 2006

 

 

 

                        


logo NFT

NAZEV WEBU