V roce 2013 Rolničku podpořili:

  • Abalon s.r.o., Abtová Eva, Advokátní kancelář Mgr. Lukáš Pech, AGENTURA MN, AGRICO s.r.o., Albrecht Stephan, Altová Ivana. AUTO MOTO PRCHLÍK, Autoškola-Motoškola Petr Sluka
  • Balóny Kubíček spol. s r.o., BAREKOL, Bažantová Eva, Bělská Jitka, Biskupské gymnázium J.N.Neumana v Českých Budějovicích, Bláha Jindřich, Bláhová Kateřina, Blatské muzeum v Soběslavi, Blümelová Růžena, Borkovice, Borotín, Brada Vladimír, Budějovický Budvar, Budínová Rut
  • Cmuntová Milena, Comett Plus spol. s r.o., Cyklo Paleček,
  • Čapek Michal, Černý Luboš, Česká televize, Český rozhlas, ČEZ správa majetku s.r.o.
  • Delikomat s.r.o, Diakonie ČCE, Dírná, Divadlo Kampa Praha, Dohnal Vítězslav, Dohnalová Radka, Dolní Hrachovice, Dřevovýroba Václav Vaněk s.r.o, Durmanský Antonín, Dušek Jaroslav, Dvořáková Jiřina, Dvořáková Jolana, Dytrychovi
  • Elektro – Štěch s.r.o., Eybert Pavel
  • Farní sbor ČCE Nové Město na Moravě, Farní sbor ČCE Soběslav, Farní sbory ČCE ČR, Focus Tábor o.s., FONTEA a.s., Fotograf Marek Švadlena -Tábor
  • GENERAL SOUND, Gymnázium v Soběslavi, Gymnázium Vítězslava Nováka v Jindřichově Hradci
  • Hájek Karel, Hájek Martin, Hanigerová Drahomíra, www.helpnet.cz, Henych Petr, Hestia o.s., Hlasová Monika, Hoffmannová Eva, Hojná Tereza, Holec Michal, HP Tronic Zlín s.r.o., Hudlíková Jaroslava, Husitské muzeum Tábor
  • Chaloupková Jana, Obec Chotoviny
  • IMS PRAGUE s.r.o., ,,I MY“ sdružení pro podporu lidí s postižením o. s., Informační centrum Veselí nad Lužnicí, Incomia s.r.o., INSTALACE – SERVIS, Intersnack a.s. Chio Bohemia,
  • Jakubcová Alena, Jandová Marcela, Janečková Marcela, Jarušek, Straková § Partners, Ježek Milan, Jindřichův Hradec, Jinos-Agro s.r.o., Jurman Miroslav
  • Kalimonovi Daniela a Vladimír, Kameník Stanislav, Kate Tábor s.r.o., Keller Filip, Kleinová Lenka, Klenovice, Klímová Marta, knihkupectví u sv. Víta, Knotek Stanislav, Knotková Jitka, Kolář Milan, Komárov, Kotyzovi Bohumila a Vojtěch, Kovandovi s.r.o. BonBon, Kovář Jan, Krausová Monika, Krejčí Zdeňka, Kročák Jaromír, Krešlová Hana, Kubartová Alena, Kubíčkovi Marie a Pavel, Kulturní dům města Soběslavi
  • Lebedová Barbora, Lejčko Jaromír, Lesslerová Jana, Líkař Vladimír, LUNAGAL s.r.o., Luskačová Markéta
  • Madeta a.s., Makovec Petr, Malá Eva, Malšice, Malý Antonín, Marek Petr, Martínek Karel, , Maroušek Miroslav, Mařík Miroslav, Masopust Jan, Matějková Eva, MeDiLa s.r.o., Melicharová Alena, MF DNES, Městská knihovna Soběslav, Městská knihovna Tábor, Městská policie Soběslav, Miholová Vlasta, Mikolášková Dana, Mládek Petr, Mlch Vladimír, Morávek Libor, Morávková Jitka, www.muzes.cz, Myslík Václav, Myslkovice
  • Nadace ČEZ, Nečesaná Eva, Nováková Jaroslava, Novotná Eliška
  • Obchodní akademie a Vyšší odborná škola ekonomická v Táboře, Obchodní akademie v Třeboni, Ochranný svaz autorský, OKAY s.r.o., Oppeltová Zdeňka, Orion knihy-hudba s.r.o., www.osnoviny.cz , Ouporová Anna, Ožvald Robert
  • Pallas Robert S., Pastrnák Ivo, Pavel Martin, Pento Oil s.r.o., penzion Pohoda Český Krumlov, Peterková Jaroslava, Plecháček Martin, Podlaha František, Poláková Dagmar, Portus Praha, občanské sdruženi, Pöschlová Zdeňka, Proutek o.s.
  • Rádio Blaník, Rádio Faktor, Rádio Proglas, Rašelina a.s., Roudná, Röchling Engineering Plastics, s.r.o., RUDI, a.s., Růžička Tomáš, Růžičková Kateřina, Rybářová Marie, Rybářství Třeboň Hld. a.s.
  • Řeznictví Jan Marcilis, Řeznictví Jiří Čáp, Řípec,
  • Salaba Jiří, Samcová Antonie, Sanoma Media Praha s.r.o., Sbor ČCE Jindřichův Hradec, Sezimovo Ústí, Schindlerová Irma, Skautský oddíl v Jindřichově Hradci, Skautský oddíl v Sezimově Ústí, Skautský oddíl v Táboře, Skořepa Jiří, Slabí Marek a Dana, Slivková Jana, Snášel Petr silniční motorová doprava nákladní, Soběslav, Soběslavská Hláska, SOŠ pro ochranu a tvorbu životního prostředí Veselí nad Lužnicí, Spilková Kateřina, Stáj na Dobré vodě o. s., Staňková Hana, Stejskalová Věra, Stibalová Kateřina, Stoklasovi Marek a Judith, Strunecká Jana, Středisko Rožmberské růže Junák v Třeboni, Střední odborná škola pro ochranu a tvorbu životního prostředí ve Veselí nad Lužnicí, Střední škola obchodu, služeb a podnikání a vyšší odborná škola v Českých Budějovicích, Střední uměleckoprůmyslová škola v Bechyni, Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola v Českých Budějovicích, Střední zdravotnická škola v Táboře, Svoboda Jan, Svoboda Martin
  • Šindelka Jan, Šindelka Josef, Šmíd Otakar, Šormová Ruth, Štefan Antol, Štefan Josef, Štefanovi Josef a Růžena,
  • Taborová Vilma, Tábor, Táborsko, Táborský deník, Talich Jan, Technické služby města Soběslavi, Tepo-LD s.r.o., TH Kaffee s.r.o., Tiskárna Java Jan Váňa, TJ Vodní stavby Tábor, Ing. Roman Tomec – distribuce Barekol, Trafika Serbusová Dagmar, Transfinance, a.s., Trešl Petr, Trio Soběslav s.r.o., Turovec
  • Učitelské noviny, Ungrovi Jaroslava a Milan, Urbánek Milan, Úřad práce Tábor
  • Val, Vančatovi, Veselá Adéla, Veselí nad Lužnicí, Veselsko, Vivienne s.r.o., Viktorová Kamila, Vít Zbyněk, Vladimíra Veselá-cukrářství s.r.o. Cukrárna Ambrozia,Vlastiboř, Voborníková Eva, Volková Alice, Vránek Zdeněk, Vysoká škola chemicko technologická, Vyšší odborná škola a střední zemědělská škola v Táboře,
  • Zajíc Pavel, Základní škola v Chýnově, Zdravotně sociální fakulta v Českých Budějovicích, Zdravotnická záchranná služba Jihočeského kraje, Zelenková Zdenka, Zenkl František,
  • Želeč, Žíšov
  • 2N Telekomunikace

Chci podpořit Diakonii Rolnička prostřednictvím Darujme.cz!