V roce 2014 Rolničku podpořili:

  • Firemní dárci

AVE ART Ostrava, SSUŠ a ZUŠ, s.r.o. • Aslan CZ, s. r. o • BAREKOL • Briklis, spol. s.r.o • COMETT  PLUS, spol. s.r.o. • Cravt koupelny s.r.o. • Divadlo Kampa • E. ON Česká republika a.s. • Expandia • FONTEA a.s. • Fair Credit International, SE • Fire Factory SE • GM electronic spol. s r.o. • Hejna Vladimír - Kamnářství a krbové studio • IMS PRAGUE s.r.o. • INSTALACE-SERVIS • Intersnack a.s. Chio Bohemia • Isolit Bravo spol. s.r.o. • Ivet.cz s.r.o. • JARUŠEK, STRAKOVÁ and PARTNESRS • JAVA Třeboň • JINOS - AGRO s.r.o. • Ježek Zdeněk • K.O.K., spol s r.o. • Kate, s.r.o. • LEDprofes a.s. • ORION knihy - hudba s.r.o. • OSTAM Klenovice s.r.o. • PK Servis technické součásti s.r.o. • Pavel Kopelent • RUDI, a.s. • Röchling Engineering Plastics, s.r.o. • SQ Studio s.r.o. • Snášel Petr Silniční motor. doprava nákladní • Společnost přátel hasičů Tábora a Kostnice • Stáj na Dobré Vodě o.s. • TH KAFFEE s.r.o. • TSH plast s.r.o. • Tarotex • Vialit Soběslav s.r.o. • Zemní a výkopové práce Jan Brožek • ŠVARC - Prodej nábytku • Šlechta s.r.o. • Štěpán Gabriel

  • Individuální dárci

Angus H. Grundy • Blažková Lenka • Bombala Luboš • Cmuntová Milena MUDr. • Dobrovolný Jakub • Dušková Agáta • Dvořáková Jana • Dytrychovi • Furthner Adam • Furthner Adam • Gajdolínová Dagmar • Hanigerová Drahomíra • Ing. Kolář Milan • Ing. Mládek Petr • Ing. Skořepa Jiří • Ing. Voříšek Tomáš • Janda Radek • Jirous Jiří • Jirsák Gustav • Knesplová Irma • Kommová Pavla • Korandová Květa • Kotlaříková • Krešlová Hana • Kubíčková Marie • Lužanský Rudolf • Líkař Vladimír • MUDr. Abtová Eva • MVDr. Kameník Stanislav • Makovcová Olga • Malá Eva • Marek Petr • Marešová Iveta • Masopust Jan • Matějková Eva • Maňásek Tomáš • Maříková Květa • Mgr. Bláhová Kateřina • Mgr. Hájek Martin • Mgr. Jandová Marcela • Mikolášek Tomáš • Molek Petr • Myslík  Václav • Nováková Jitka • Oppeltová Zdeňka • Pallas Robert S. • Peterson Michaela • Poledňák Petr • Pospíšil Jiří • Pupcsik Ctibor • Příplatová Anna • Strnad • Teplá Kateřina • Zajíc Pavel • Šmíd Otakar Ing. • Štefan Antol

  • Klub přátel Rolničky

Bažantová Eva • Billa Tábor 304 • Blažek Radomír • Brada Vladimír • Budínová Rut • Bělská Jitka • Dohnal Vítězslav Mgr. • Dr. med. Albrecht Stephan • Dvořáková Jiřina • Dvořáková Jolana • Henych Petr • Hlasová Monika • Hudlík Dušan • Ing. Maroušek Miroslav • Ing. Svoboda Jan • Ing. Vít Zbyněk • JUDr Ožvald Robert • JUDr. Ing. Morávek Libor Ph.D., LLM • Ježek Milan • Jurman Miroslav • Jílek Miloš • Kalimonovi Daniela a Vladimír • Keller Filip • Kleinová Lenka • Klímová Marta • Knotek Stanislav • Kotrbová Božena • Krejčí Zdeňka • Kubartová Alena • Křemenová Ivana • Lebedová Barbora • Lesslerová Jana • MUDr. Altová Ivana • MUDr. Lejčko Jaromír • MUDr. Slabí Marek a Dana • MVDr. Plecháček Martin • Makovec Petr • Melicharová Alena • Mgr. Eybert Pavel • Mgr. Hojná Tereza • Mgr. Novotná Eliška PhD. • Mgr. Viktorová Kamila • Mikolášková Dana • Morávková Jitka • Nováková Jaroslava • Obec Řípec • Ouporová Anna • PeaDr. Kotyzovi Bohumila a Vojtěch • Podlaha František • Růžička Tomáš • Růžičková Kateřina • Samcová Antonie • Slivková Jana • Strunecká Jana • Ungrovi Jaroslava a Milan • Urbánek Milan • Zelenková Zdenka • Zenkl František • Mgr. Šormová Ruth • Štefan Josef

  • Města a obce

Borotín • Želeč • Sedlečko u Soběslavě • Val • Malšice • Myslkovice • Tábor • Chotoviny • Veselí nad Lužnicí • Klenovice • Sezimovo Ústí • Dírná • Komárov • Soběslav • Vlastiboř • Jindřichův Hradec • Žíšov • Mladá Vožice • Roudná • Skalice • Turovec • Běleč • Kamenice nad Lipou • Skopytce • Košice • Dráchov • Mnich

  • Nadace a jiné organizace poskytující granty

Jihočeský kraj • Nadace Otto per mille Valdenské církve • Diakonie ČCE • Nadace České spořitelny • Nadace Charty 77 • Konto Bariéry • NROS Pomozte dětem • Nadace Adra • Církev Ježíše Krista Svatých posledních dnů, Utah, USA

  • Sbory ČCE

FS ČCE Jindřichův Hradec • FS ČCE Olešnice • FDS ČCE Praha 4 - Nusle

  • Školy  spolupracující při Rolničkových dnech

Střední uměleckoprůmyslová škola Bechyně • Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická České Budějovice • Střední škola obchodu, služeb a Vyšší odborná škola České Budějovice • Biskupské gymnázium J. N. Neumanna České Budějovice • Zdravotně sociální fakulta, katedra psychologie a speciální pedagogiky České Budějovice • Základní škola Chýnov • Střední zdravotnická škola Jindřichův Hradec • Vysoká škola ekonomická, fakulta managementu, katedra společenských věd Jindřichův Hradec • Gymnázium Vítězslava Nováka Jindřichův Hradec • Základní škola Kardašova Řečice • Vyšší odborná škola a Střední škola Centrum odborné přípravy Sezimovo Ústí • Gymnázium Soběslav • Obchodní akademie a Vyšší odborná škola ekonomická Tábor • Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola Tábor • Střední zdravotnická škola Tábor • Střední škola spojů a informatiky Tábor • Gymnázium Třeboň • Střední odborná škola ekologická a potravinářská Veselí nad Lužnicí

  • Další spolupracující organizace:

Skautský oddíl Bílý Měsíc, Sezimovo Ústí • Skautské oddíly Modřinky a Hajama,Tábor • Skautský oddíl Poutníci, Třeboň

Chci podpořit Diakonii Rolnička prostřednictvím Darujme.cz!