Letošní letní tábor byl BOŽÍ

21. září 2020

Díky podpoře našich dárců. kteří si koupili virtuální vsutpenku na Dobrovol, mohli naši dobrovolníci i letos uspořádat letní tábor pro děti a mladé lidi s postižením z Rolničky. Už první den bylo jisté, že to bude BOŽÍ týden, jelikož téma celého tábora byli ŘEČTÍ BOHOVÉ. 

Letošní letní tábor byl BOŽ9
21. září 2020 - Letošní letní tábor byl BOŽÍ

Každý rok je nabitý program a letos tomu nebylo jinak. Všichni si mohli užít už po několikáté hrátky v pěně, kterou zajistili dobrovolní hasiči z Plané nad Lužnicí, zpívání s kytarou u ohniště, střílení z luku či lanové dobrodružství, kdy mnozí museli překonat svůj strach z výšek. Nicméně je také čekalo spoustu nových aktivit spojených s letošním tématem. Třeba taková výprava za božskou večeří, kde se fanoušci řecké kuchyně nadlábli, batikování týmových rouch, které nosili samotní bohové, výlet na místní plovárnu s finálním závodem ručně vyrobených lodí a určitě nesmíme opomenout návštěvu motorkářů, jelikož nikdo neodolal možnosti se svézt. Děkovný pokřik museli slyšet až na Olympu!

Tábor zakončila velká párty s kapelou, kdy se v Soběslavi pod Svákovem tančilo dlouho až do noci, a to i přes deštivé počasí!

Velké díky patří všem, kteří si zakoupili virtuální vstupenku na DOBROVOL 2020 a všem sponzorům, protože bez nich by to nešlo. A také děkujeme charitativní sbírce Nadace rozvoje občanské společnosti Pomozte dětem, která letos podpořila práci dobrovolníků s dětmi včetně pořádání letního tábora.

kure