Boccia - Školské kolo

22. února 2019

Ve čtvrtek 21.2. v dopoledních hodinách úspěšně skončilo ŠKOLSKÉ KOLO turnaje v integrované BOCCIE pořádaný Diakonií Rolnička. Účastnili se ho žáci a žákyně první třídy Základní školy J. A. Komenského a páté třídy Základní školy E. Beneše ze Soběslavi. Turnaj to byl veliký a se vším všudy. V sokolovně TJ Spartak Soběslav se utkalo 8 družstev. Bojovalo se o medaile za 1.-3.místo, o pohár pro vítěze, všechna družstva obdržela dárkový koš a všichni účastníci turnaje si odnesli diplom. Ceny bylo možné zakoupit díky daru od sponzorské firmy Banes Soběslav s.r.o.

Prostředí bylo úžasné, nálada výborná, výkony obdivuhodné. V dramatickém finále nakonec zvítězilo jedno z družstev ZŠ E. Beneše.

Se zabezpečením turnaje nám pomohli paní učitelky z Rolničky, žákyně 6.A ZŠ Komenského a dobrovolníci Rolničy z řad studentů středních a vysokých škol.

Jeden turnaj skočil a teď je třeba se připravovat na turnaj „O putovní pohár starosty města Soběslav“, který se bude konat ve čtvrtek 16. května 2019 od 9 hodin ve sportovní hale TJ Spartak Soběslav.

Přijďte nejenom hráče Rolničky podpořit, ale také se seznámit s touto úžasnou hrou, která je vhodná pro všechny věkové kategorie a nezná tělesné omezení.