Dobrovol vydělal na dobrou věc

21. června 2019

Festival Dobrovol, který pořádájí naši dobrovolníci, živí dobrou věc. Nejinak tomu bylo i letos. Navzdory nepříznivé předpovědi počasí, která na sobotu 15. června slibovala bouřky a průtrže mračem, přišlo na soběslavskou plovárnu v kempu u Lužnice více jak 600 platících diváků. Festival tak vydělal 135 tisíc Kč na aktivity dobrovolnického centra, zejména na letní tábor, který naši dobrovolníci pořádají pro děti i dospělé s postižením již několik let na konci léta.

Dobrovol vydělal na dobrou věc
21. června 2019 - Dobrovol vydělal na dobrou věc

I letošní Dobrovol nabízel bohatý program pro celou rodinu, který tu nebudeme dlouze popisovat. Pokud jste na Dobrovolu nebyli, více než dlouhý článek vám napoví fotografie, za jejichž pořízení děkujeme Jiřímu Loudínovi, Miloši Bučínkému a Tondovi Malému.

V tomto článku chceme hlavně děkovat. Díky vám všem, kdo jste se nenechali odradit předpovědí počasí a navzdory tmavým mrakům a hřmění v dálce jste na festival přišli. Díky i těm, kdo se podíleli na svělém programu na hlavním pódiu i mimo něj. Na letošním ročníku festivalu pro vás hráli Prago Union, The Bladderstones, Sukulent Sound, Urban Robot, Jirka Řapek a Ondra Kříž a Hakunamatata. S originálním divadelním kouskem "Vlasy" vystoupili klienti Rolničky pod vedením našich skvělých zaměstnankyň Mariky Komma Janovské, Veroniky Absolonové a Olgy Mišunové. Loutkové představení "Španělská rakvičkárna" sehráhlo Divadlo Karromato.

Dík patří i všem, bez jejichž pomoci bychom nedokázali zajistit bohatý dobrovodný program - Studiu Savec za jejich fotokoutek a šapito, oddílu Lukostřelba Humpolec za lukostřelecký koutek, Bodyzorb.cz za možnost zablbnout si v bezpečí nafukovacíh koulí, Chill - Ride Crew za BMX a skate show a studiu Zlatý ruce Matěje Zmeka a dredisce za kadeřnictví (nejen) pro malé pankáče.

Ze podporu ve formě věcných darů a služeb děkujeme:

party rental tefal colgate efko

starnet

 

knedlo putovní pražírna

logo fontea

 

Velké díky patří i těm, kdo podpořili pořádání festivalu finančně:

město Soběslav Briklis_logo_male ivet_logo_vetsi dipro
samba logo-vedle-sebe-tm-seda-2014 grena_barevna

Ing. Jiří Hák

Děkujeme, bez Vás bychom to nedokázali!