Jak ovlivňuje koronavirová epidemie provoz Rolničky?

8. ledna 2021

Milí uživatelé našich služeb, milí rodiče a přátelé Rolničky,

současná situace ohledně koronovirové epidemie se dotýká nás všech a nutně se musela dotknout i Rolničky. Vzhledem k tomu, že se situace neustále vyvíjí, dáváme na náš web tento článek, v němž budeme informovat a aktualizovat platná opatření přijatá v souvislosti s onemocněním COVID 19.

Jak ovlivňuje koronavirová epidemie provoz Rolničky?
8. ledna 2021 - Jak ovlivňuje koronavirová epidemie provoz Rolničky?
  • V souladu s nařízením vlády jsou naše Obchody dobré vůle až do odvolání uzavřeny. Prodejny i nadále fungují jako výdejny zásilek, objednávek z našeho eshopu i jako výdej a příjem nožů k broušení. Jednotlivé pobočky fungují v následujícím režimu:

Světlogorská, Tábor - výdej i příjem zásilek Zásilkovna, výdej objednávek z eshopu naší chráněné dílny, příjem i výdej nožů k broušení v běžné otevírací době (po - pá 8:00 - 17:00, so 8:00 - 12:00)

Střelnická, Tábor - výdej objednávek z eshopu naší chráněné dílny, příjem i výdej nožů k broušení v upravené otevírací době (po - pá 13:00 - 16:00)

Jirsíkova, Soběslav - výdej objednávek z eshopu naší chráněné dílny, příjem i výdej nožů k broušení v upravené otevírací době (po - pá 13:00 - 16:00)

Všechny tři pobočky našeho Obchodu dobré vůle rovněž přijímají ve výše uvedené otevírací době od dárců věci k prodeji. Samotný prodej a přítomnost zákazníků v prodejně není možná.

Ostatní služby a provozy Rolničky fungují i nadále za dodržování aktuálních hygienických opatření bez omezení.

Přejeme Vám zdraví a klid v neklidných dnech a věříme, že se brzo sejdeme v plném a neomezném provozu Rolničku.

Tento článek je aktuální ke středě 8. 1. 2021.