Jak ovlivňuje koronavirová epidemie provoz Rolničky?

23. října 2020

Milí uživatelé našich služeb, milí rodiče a přátelé Rolničky,

současná situace ohledně koronovirové epidemie se dotýká nás všech a nutně se musela dotknout i Rolničky. Vzhledem k tomu, že se situace neustále vyvíjí, dáváme na náš web tento článek, v němž budeme informovat a aktualizovat platná opatření přijatá v souvislosti s onemocněním COVID 19.

Jak ovlivňuje koronavirová epidemie provoz Rolničky?
23. října 2020 - Jak ovlivňuje koronavirová epidemie provoz Rolničky?
  • Základní škola speciální a praktická škola jsou v souladu s nařízením vlády od pondělí 2. listopadu až do odvolání zavřené pro prezenční výuku. Mateřská škola zůstává v provozu. Provoz škol bude plně onbovn ve středu 18. listopadu.
  • Služba dopravy nebude od pondělí 2. listopadu do pondělí 16. listopadu poskytována. Provoz služby dopravy bude plně obnoven ve středu 18. listopadu. 
  • V souladu s aktuálním nařízením vlády jsou od středy 22. 10. 2020 až do odvolání mimořádného opatření z důvodu koronavirové epidemie naše Obchody dobré vůle uzavřeny.

    Vyjímkou je náš obchod ve Světlogorské ulici na táborském Sídlišti nad Lužnicí, který je i nadále otevřen jako výdejní a příjmové místo Zásilkovny a i nadále zde funguje sběr nožů pro broušení. Zásilkovna i sběrna nožů funguje v běžných otvíracích hodinách obchodu, tedy po - pá 8:00 - 17:00, so 8:00 - 12:00.

Ostatní služby a provozy Rolničky fungují i nadále za dodržování aktuálních hygienických opatření bez omezení.

Přejeme Vám zdraví a klid v neklidných dnech a věříme, že se brzo sejdeme v plném a neomezném provozu Rolničku.

Tento článek je aktuální ke čtvrtku 12. 11. 2020.