Jak si zatím vedou naši borci v iBoccie?

23. ledna 2017

Není to špatné:). V pondělí 16. ledna se oba týmy, tedy ROLNIČKA SOBĚSLAV i STŘELCI, zúčastnily druhého turnaje 1 ligy v iBocci v Českých Budějovicích. Tomu samozřejmě předcházel tvrdý trénink, který přinesl své ovoce. Oba týmy skončily "na bedně".

Jak si zatím vedou naši borci v iBoccie?
23. ledna 2017 - Jak si zatím vedou naši borci v iBoccie?

hra - upravenáSoustředěná hra, přesná ruka a pevné nervy přinesly našim mladším hráčům z týmu ROLNIČKA druhé a dospělákům z týmu STŘELCI třetí místo v turnaji. Gratulujeme!

tým + banes - upravenáV květnu 2016 uspořádá Diakonie Rolnička v Soběslavi velký turnaj v iBoccii. Záštitu nad jeho konáním přijal starosta města Soběslavi, odtud tedy i jméno celého turnaje "O putovní pohár starosty města Soběslav". Podrobnosti ke konání turnaje budeme postupně sdělovat na našich webových stránkách i facebookovém profilu.

Jsme rádi, že se nám pro sport, kde hendikep nehraje žádnou roli, podařilo získat generálního sponzora pro tuto sezónu v podobě soběslavské firmy BANES. Děkujeme jejímu majiteli panu Ing. Pavlu Balounovi, že se rozhodl naše sportovce podpořit, a slibujeme, že se budeme snažit, abychom nejen jemu dělali svými výsledky v lize radost.

Tak nám držte pěsti!