Je to doma! Máme zlato a stříbro

14. března 2023

Máme velkou radost. O víkendu 11. až 12. března se naši hráči Boccii poprvé zúčastnili turnaje jednotlivců a hned si domu přivezli dva nejcennější kovy. 

Je to doma! Máme zlato a stříbro
14. března 2023 - Je to doma! Máme zlato a stříbro

Turnaj START BOCCIA OPEN se konal v Českých Budějovicích a pořádal ho spolek Aktivně s vozíkem, z. s. ve spolupráci s Českou federací boccii pod záštitou primátorky Českých Budějovic paní doc. Dr. Ing. Dagmary Škodové Parmové. Akce se konala ve sportovní hale Hrdějovice a za Rolničku do turnaje nastoupili sportovci z oddílu Střelci a Rolnička. V kategorii Open o medaile bojovalo 12 jednotlivců. Sólo hra byla pro naše hráče úplně nová zkušenost, poprvé museli samostatně rozhodovat o způsobu a strategii hry a také bojovat s nervozitou. Přítomní trenéři nemohohli do hry vůbec zasahovat. Bylo to těžké, ale naše holky to zvládly na výbornou. Zlato brala Pavla z oddílu Střelci a stříbro vybojovala Šárka z oddílu Rolnička. Gratulujeme!

Děkujeme pořadatelům i soupeřům za vytvoření přátelské a inspirující atmosféry. Kromě medailí a krásných cen jsme si odvezli i bohaté zkušenosti a vzpomínky na nové přátele.