Máme co oslavovat!

28. dubna 2022
Závěrečný turnaj v Integrované boccie - sozóna 2021 - 2022
28. dubna 2022 - Máme co oslavovat!

Ve středu 27. dubna 2022 po čtyřech odehraných turnajích skončila sezona 1. ligy integrované iBOCCII v Českých Budějovicích pořádané centrem Arpida o.p.s.. Z organizačních důvodů se zároveň s posledním turnajem konalo závěrečné vyhodnocování celé ligy. Obě družstva Rolničky se držela přímo výborně. Nejmladší družstvo hráčů - Rolnička Soběslav si díky vítězství v tomto poslední turnaji vylepšilo celkové skóre a skončilo na krásném 3. místě. Družstvo Střelců bojovalo o medaile. Podařilo se jim obsadit nejcennější a to 1. místo v sezóně 2021 - 2022.

Na všech hráčích je při hře vidět plné nasazení, radost a nadšení. Každý povedený i ten méně povedený míček intenzivně prožívají jak hráči, tak i trenéři. Hra srdcem, je určitě hlavní důvod těchto dobrých výsledků.

Děkuji všem hráčům a trenérům J. Kubíkové a I. Holcové za skvěle odvedenou práci. A přeji všem hodně úspěchů a trochu toho hráčského štěstí v příští sezóně 2022 - 2023.

Děkuji také skvělé organizátorce a hlavní rozhodčí Petře Coufalové z Centra Arpida o.p.s. České Budějovice za její oddanost tomuto sportu. Díky všem a BOCCIE ZDAR!!!

Mgr. Dagmar Zvoníčková