Pojďte s námi na Kampu

2. listopadu 2016

I letos si bude Rolnička koledovat v pražském Divadle Kampa. Pojďte s námi v pátek 25. 11. od 18:00 hod na Kampu a potkáte se nejen s Rolničkou, ale i s jejím dlouholetým kamarádem Jaroslavem Duškem, který provede večerem slovem i vtipem sobě vlastním.

Pojďte s námi na Kampu
2. listopadu 2016 - Pojďte s námi na Kampu

Jak bude celý večer vypadat, nedokážeme předem říct, protože to je z velké části dílem přítomného okamžiku. Očekávat můžete prakticky cokoli, hlavně však příjemnou jízdu od starostí všedních dnů. Divadelníci z Rolničky pilně nacvičují svou adaptaci představení Balada pro banditu, která bude mít na Kampě premiéru. Večer tradičně zakončí dobročinná dražba, jejíž výtěžek bude v letošním roce použit na podporu nové doplňkové odlehčovací služby, která vznikla na základě přání rodin našich klientů.

Co budeme letos dražit?

taškaŽofiiny nutnosti - vyvolávací cena 300 Kč
Každá žena to zná, po kabelce nosíme tisíce věcí, které zaručeně potřebujeme, ale když je potřebujeme, nemůžeme je v tom nepořádku najít. Elegantní řešení nabízí taštička se slípkou Žofií, která vám všechny vaše poklady spolehlivě ohlídá.

 

Z jihočeských zahrad a luk - vyvolávací cena 300 Kččaj, sůl a cukr
Patříte k lidem, kteří nakupují na farmářských trzích, v obchodech pečlivě studují etikety a úzkostlivě se vyhýbají všem "éčkům"? Pak je tato sada jako stvořená pro vás. Zaručeně bez chemických přísad, s bylinkami vypěstovanými s láskou a péčí na rolničkové zahrádce nebo nasbíranými na jihočeských lukách - takový je bylinkový čaj, levandulový cukr i bylinková sůl.

budkaPtačí domov - vyvolávací cena 500 Kč
Nebuďte lhostejní k ptačím bezdomovcům a nabídněte jim luxusní rezidenci z rolničkovské dílny. Odmění se vám libým zpěvem za ranního kuropění i večerního smrákání.

V nedokonalosti je krása - vyvolávací cena 500 Kčdžbány
I mistr tesař se někdy utne a přísně vzato, tyhle džbány z naší chráněné dílny se trochu nepovedly.  Jeden nemá hubičku na nalévání, druhý ucho. Protože se však v Rolničce řídíme posláním: "Jsme různí, ale patříme k sobě," rozhodli jsme se nedokonalé džbány integrovat do naší aukce. A vy je můžete integrovat do vaší domácnosti, ale musíte je nejdříve vydražit.

šuplíkUkryté poklady - vyvolávací cena 500 Kč
Také jste jako děti měli nejrůznější skrýše a v nich takové ty nezbytnosti jako vodou dokonale vyhlazený kamínek, krásně barevný střep nebo zaručeně pravé perly z Jablonce? Tak se vraťte do dětských let a vydražte si dokonalou skrýš na nejcennější poklady i s poklady v šuplíkách. Co se tam skrývá? To se dozví jen ten, kdo nabídne nejvyšší cenu.

Vlad III. Dracula - vyvolávací cena 500 KčVlad 1
Tohoto chlapíka snad není třeba dlouze představovat. My vám ho dodáme i s příruční rakvičkou a tajemným likérem krvavé barvy.

 

medvědi 3Elizabeth a Charles - vyvolávací cena 700 Kč
Hledáte podnájemníky? Elizabeth a Charles jsou Britové tělem i duší, takže po nastěhování k vám vás nebudou rušit a budou velmi diskrétní. Navíc si přinesou i vlastní postel včetně ložního prádla.

 

Jednorožec - namalovala Iva Kokrmentová - vyvolávací cena 2000 Kč Iva Kokrmnetová - Jednorožec
Jednorožec je magické zvíře a výborně se hodí jako strážce pokojíčku malé princezny nebo víly. Noční běsy ani žádná trápení nebudou mít šanci, jednorožec je spolehlivě zažene svým rohem.

Jiří Polánecký - DaňkoDaňko - namaloval Jiří Polánecký - vyvolávací cena 2000 Kč
Eskymáci a Jirka Polánecký vědí, že zdolat nekonečné sněhové pláně lze jen na hřbetu věrného soba. Nemáte soba? Můžete mít jeho obraz....

 

Duběnka a Magdalenka - namaloval Zbyněk Zenkl - vyvolávací cena 2000 KčZbyněk Zenkl- Duběnka a Magdalenka
Duběnka a Magdalenka jsou dvě strážkyně moudrosti a nikdo by je nemohl namalovat lépe než Zbyněk Zenkl.

 

Máte vybráno? Pokud ne, nezoufejte, k prodeji s sebou přivezeme i další krásné obrazy, které nebyly zařazeny do dražby, a samozřejmě i výrobky našich dílen. Přijďte podpořit dobrou věc, dražit nebo jen strávit příjemný večer s Rolničkou a Jaroslavem Duškem.

Vzhledem k omezené kapacitě sálu však doporučujeme rezerovat si místa k sezení
na tel: 733 127 041 nebo mailu:
1nAn8Z~k4gtjGKhg7gvm1Z29g.