Přivezli jsme pohár za vítězství!

15. února 2019

V pondělí 11. února 2019 se naši hráči zúčastnili třetího turnaje 1. jihočeské ligy v integrované BOCCII v Českých Budějovicích. Mladší klienti pod názvem ROLNIČKA SOBĚSLAV, dospěláci, kteří si říkají STŘELCI i klienti z Tábora TYGŘÍ DRÁPY pilně na tento turnaj trénovali. Tým ROLNIČKA SOBĚSLAV v tuhých bojích se soupeři získal zlatou medaili za 1. místo, tým TYGŘÍ DRÁPY skončil hned za nimi tedy na 2. místě a STŘELCŮM se tentokrát nedařilo a skončili na 9. místě. Týmy si připsaly cenné body a skóre do výsledné tabulky. Po podzimních 2 turnajích, kde naše všechny 3 týmy úspěšně bodovaly, již dnes netrpělivě očekáváme naše další zápasy 1. ligy v integrované BOCCII v Českých Budějovicích.

Integrovaná BOCCIA v Rolničce
15. února 2019 - Přivezli jsme pohár za vítězství!

Všem našim hráčům děkujeme za vzornou reprezentaci Rolničky. Jsme všichni moc rádi, že tréninky, které v Rolničce klienti mají, se vyplácí a odráží se v hezké umístění na turnajích.

A co nás v integrované BOCCII čeká?

V pondělí 25. března 2019 čeká naše týmy závěrečný turnaj 1. ligy v Českých Budějovicích.

V neděli 7. dubna 2019 se v tělocvičně střediska Diakonie Rolnička Soběslav bude konat 2. ročník Jarního turnaje, kde se utkají čtyři pozvaná družstva.

V pondělí 13. května 2019 se v Českých Budějovicích zúčastníme slavnostního vyhlášení výsledků 1. jihočeské ligy.

V sobotu 16. května 2019 Rolnička bude pořádat již 3. ročník velkého turnaje v integrované BOCCII v Soběslavi „O putovní pohár starosty města Soběslav“, na jehož organizaci již nyní pracujeme. Podrobnosti k turnaji včas uveřejníme v některém z následujících vydání Soběslavské hlásky.

Děkujeme firmě BANES s.r.o, a COMETT  PLUS, spol. s.r.o., že se rozhodly finančně podpořit sportovce s hendikepem a staly se sponzorem hráčů integrované BOCCII Rolničky pro letošní sezónu.

integrované BOCCII ZDAR        
Ing. Pavel MÁDR