Rolničkování 2016 aneb tentokrát jsme nezmokli

2. června 2016

I když nám ani letos předpověď počasí úplně nepřála (Český hydrometeorologický ústav dokonce pár hodin před začátkem akce vydal varování před silnými bouřkami), nakonec se nám mraky vyhnuly a my jsme nezmokli. A tak mohla plovárna v Kempu TJ Spartak v Soběslavi přivítat 419 platících návštěvníků, milé účinkující a všechny, kdo pomáhali s přípravou programu. 

Rolničkování 2016 aneb tentokrát jsme nezmokli
2. června 2016 - Rolničkování 2016 aneb tentokrát jsme nezmokli

RolničkováníJestli byla větší atrakcí mobilní lezecká stěna z píseckého Lezeto, ukázka amerického fotbalu v podání českobudějovických Hellboys nebo tři půlhodinová představení na chůdách Divadla Studna necháme na uvážení každého návštěvníka. Nechyběly samozřejmě ani tradiční soutěže, hry, malování na obličej korálkování a ukázky práce Integrovaného záchranného systému.  Tečku za tím vším vybubnovala na své bubny Hakuna Matata – parta dětí z Jindřichova Hradce pod vedením věčně usměvavého Jacka.

rolnickovaní-3I když hlavním cílem Rolničkování nebylo získání finančních prostředků na činnosti Rolničky, přesto jsme rádi, že můžeme napsat, že díky vstupnému a prodeji občerstvení je čistý zisk akce 14 tisíc korun. Tyto peníze použijeme na to, co nám jde nejlépe, tedy na pomoc dětem i dospělým s mentálním a kombinovaným postižením.

Rolnička by nikdy nebyla taková, jaká je, bez pomoci mnoha lidí. Ani Rolničkování by nebylo, jako je, bez ochoty a pomoci mnohých z nich.

Rolnička děkuje za pomoc při organizaci akce, krásná doprovodná vystoupení a věnovaný čas těmto lidem a společnostem:

Rolnička děkuje za materiální i finanční podporu následujícím organizacím:

Rolnička také děkuje dětem i jejich rodičům, kteří na Rolničkování přišli.

Děkujeme a těšíme se na setkání s Vámi příští rok.