Školské kolo v iBoccie

15. května 2017

V pátek 12. 5. v dopoledních hodinách  úspěšně skončilo školské kolo turnaje v integrované BOCCIE pořádaný Diakonií  Rolnička. Účastnili se ho žáci třetích a čtvrtých tříd Základní školy E. Beneše a J. A. Komenského ze Soběslavi. Turnaj to byl veliký a se vším všudy. V hale TJ Spartak Soběslav se utkalo 12 družstev, bojovalo se o medaile za 1.-3. místo, všichni účastníci obdrželi dárkový koš, diplom a koláž fotografií svého družstva. Ceny bylo možné zakoupit díky daru od firmy Banes Soběslav s.r.o.

Prostředí bylo úžasné, nálada výborná, občerstvení milé. Žáky, paní učitelky a dobrovolníky z řad studentů Gymnázia Soběslav a 9.A ZŠ Komenského s hrou Bociia nejprve seznámil  a poté celý turnaj řídil Ing. Pavel Mádr, trenér iBocii.

Jeden turnaj skočil a teď je třeba se připravit na turnaj „O putovní pohár starosty města Soběslav“, který se bude konat ve středu 17. května od 9 hodin ve sportovní hale TJ Spartak Soběslav.

Přijďte nejenom hráče Rolničky  podpořit a seznámit se s touto úžasnou hrou, která je vhodná pro všechny věkové kategorie a nezná tělesné omezení.

BOCCIE ZDAR přeje trenérka D. Zvoníčková

Školské kolo v iBoccie
15. května 2017 - Školské kolo v iBoccie

IMG_2498

IMG_2537

IMG_2602

IMG_2644

IMG_2653

IMG_2690

IMG_2545