Vykoledovali jsme si 172 tisíc na službu dopravy

29. listopadu 2022

Máme velkou radost. Minulý pátek 25. prosince jsme si opět koledovali na Kampě, tentokrát bez omezení a bez strachu. A naši věrní dárci nás v tom opět nenechali. Na službu dopravy jsme si vykoledovali 172 155 Kč. Děkujeme!

Vykoledovali jsme si 172 tisíc na službu dopravy
29. listopadu 2022 - Vykoledovali jsme si 172 tisíc na službu dopravy

Už asi ani nedokážeme přesně určit, kolik let začínáme advent tím, že si s vydatnou pomocí Jaroslava Duška koledujeme v pražském Divadle Kampa. Tuto dlouhou tradici nám v roce 2020 překazil koronavirus, v loňském roce ji značně omezil. Letos jsme se ale s našimi dárci mohli sejít opět bez omezení a v plné parádě. 

Tradičně s sebou na Kampu přivážíme kousek Rolničky - v podobě představení i v podobě našich výrobků. Letos své umění předvedli žáci naší základní školy speciální, kteří nejdříve pod vedení Mariky Janovksé předvedli svá kouzla a pak svým zpěvem doprovodili loutkové představení "O klukovi, který nesmrkal". To zahráli Marika Janovská a Veronika Absolonová.

Po přestávce přišel čas na tradiční dobročinnou dražbu, jejíž výtěžek je letos určen na službu dopravy. Zvyšující se ceny phoných hmot totiž značně zvyšují i náklady na tuto službu, díky níž jsou naše služby i škola dostupné těm, kdo je potřebují. Abychom zachovali cenovou dostupnost služeb pro naše klienty, potřebujeme k tomu pomoc našich dárců.

Neopakovatelná atmosféra Divadla Kampa, Jaroslav Dušek ani naši drazá dárci opět nazklamali. My jsme s sebou přivezli 14 věcí a obrazů k dražbě. Na místě k nim přibyla ještě obří Rolnička a bubínek štěstí - oba dárky od návštěvníků akce. Všech 16 věcí se nakonec vydražilo za 172 155 Kč.

Velký dík patří mnoha lidem, tak snad na nikoho nezapomeneme. Především děkujeme Jaroslavu Duškovi a Divadlu Kampa, za poskytnutí přístřeší a za jejich čas. Děkujeme úspěšným dražitelům, ale i těm, kdo nakonec nezvítězili, ale zúčastnili se. Velké díky patří i všem zaměstnancům a klientům Rolničky, kteří se podíleli na výrobě věcí do dražby či na organizaci samotné akce. 

Nasát atmosféru Kampy Vám snad pomohou fotky v připojené fotogalerii. Je vám lito, že jste tam nebyli? Podpořit naši službu dopravy můžete i tak. Každá částka se počítá. Darujte on-line prostřednictvím portálu Darujme.cz a my Váš dar použijeme na podporu služby dopravy.

daruj

Děkujeme a přejeme krásný a klidný advent!