V roce 2015 Rolničku podpořili:

 

  • Firemní dárci

AGENTURA CYKLISTIKA s.r.o. • ALFAHAUS s.r.o. • ARMED STORE s.r.o. • Aslan CZ s. r. o • Ateliér 24 spol. s. r. o • Autoškola - Motoškola Petr Sluka • Barekol Čejkov s.r.o. • Briklis spol. s.r.o • COMETT  PLUS spol. s.r.o. • Delikomat, s.r.o. • Dřevovýroba Václav Vaněk s.r.o. • E. ON Česká republika a.s. • ELKOM Zdeněk Vedral • FONTEA a.s. • Fair Credit International, SE •  GK Dvořáček geodetická kancelář • Havana Kafe Bar • HOCHTIEF CZ  •  Ivet.cz s.r.o. • Isolit - Bravo, spol. s r.o. • JARUŠEK, STRAKOVÁ and PARTNERS •  K.O.K. spol s r.o. • KALAS SPORTSWEAR s.r.o. • Kostnický dům s.r.o. • KOVOSVIT MAS a.s. • Medicco s.r.o.• ORION knihy - hudba s.r.o. • Mirage distribution • PK Servis technické součásti s.r.o. • PRO-METAL s.r.o • Party Rental • Pekařství Cais s.r.o. • Rašelina a.s. • Röchling Engineering Plastics, s.r.o. • RUDI a.s. • Společnost přátel hasičů Tábora a Kostnice • Stáj na Dobré Vodě o.s. • Snášel Petr Silniční nákladní doprava • ŠVARC - Prodej nábytku • Švehla Ladislav - instalace servis • Tarotex s.r.o. • TEPO-LD s.r.o. • Vialit Soběslav s.r.o. • VSP DATA a.s.

  • Individuální dárci

Mgr. Bláhová Kateřina • Blažková Lenka  • Bureš Zdeněk  • MUDr. Cmuntová Milena  • Mgr. Černá Vlasta • Durmanský Antonín • Dvořáková Jana • Dvořáková Jolana  • Hanigerová Drahomíra  • Bc. Haška Petr • Hlousek Jan • JUDr. Holub Jan • ThDr. Chadima Martin • Chrtová Magda • MUDr. Kališová Estera  • MVDr. Kameník Stanislav  • MUDr. Kárová Zdeňka • Ing. Kolář Milan  • Kolářová Pavlína • Kommová Pavla  • Ing. Korandová Květa • Kotlaříková Lada • Krešlová Hana • Kubíčková Marie • Mgr. Macáková Monika • Malá Eva • Ing. Maňásek František  • Maňásek Tomáš  • Marek Petr  • Masopust Jan  • Matějková Eva  • Mikolášek Tomáš • Ing. Mládek Petr • Molnár Pavel • Oppeltová Zdeňka  • Pallas Robert S.  • Ptáčková Miroslava • Příplatová Václava  • Řezáčová Lenka • Ing. Skořepa Jiří  • MUDr. Staňková Hana  • Strnad Tomáš • Svatková Milena • RNDr. Sýkora Ladislav • Šín Roman • Ing. Šmíd Otakar  • Švanda Michael • Ing. Veselý Vladislav  • Voborníková Eva • Vojířová Dita • Votavová Milena  • Zajíc Pavel  • Zalužanský Rudolf • Zapletalová Věra • Živná Blanka

  • Klub přátel Rolničky

Dr. med. Albrecht Stephan • MUDr. Altová Ivana • Bažantová Eva • Bělská Jitka • Blažek Radomír • Brada Vladimír • Budínová Rut • Dohnal Vítězslav Mgr. • Dvořáková Jiřina • Mgr. Eybert Pavel • Henych Petr • Hlasová Monika • Mgr. Hojná Tereza • Hoťová Anna • Hudlík Dušan • MUDr. Chabr Jan• Ježek Milan • Jurman Miroslav • Jílek Miloš • Kalimonovi Daniela a Vladimír • Keller Filip • Kleinová Lenka • Klímová Marta • Knotek Stanislav • Kotrbová Božena • PeaDr. Kotyzovi Bohumila a Vojtěch • Krejčí Zdeňka • Kubartová Alena • Lebedová Barbora • MUDr. Lejčko Jaromír • Lesslerová Jana • Ing. Maroušek Miroslav • Melicharová Alena • Mikolášková Dana • Molek Petr • JUDr. Ing. Morávek Libor Ph.D., LLM • Morávková Jitka • Mgr. Novotná Eliška PhD. • Nováková Jaroslava • Ouporová Anna • JUDr Ožvald Robert • MVDr. Plecháček Martin • Podlaha František • Růžička Tomáš • Růžičková Kateřina • Samcová Antonie • MUDr. Slabí Marek a Dana • Slivková Jana • Strunecká Jana • Ing. Svoboda Jan • Mgr. Šormová Ruth • Štefan Josef • Ungrovi Jaroslava a Milan • Veselá Věra • Mgr. Viktorová Kamila • Ing. Vít Zbyněk • Vojtěchovská Olga • Wehleová Pavla • Zelenková Zdenka • Zenkl František • Obec Řípec • zaměstnanci Billa Tábor 304

  • Školy  spolupracující při Rolničkových dnech

Střední uměleckoprůmyslová škola Bechyně • Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická České Budějovice • Střední škola obchodu, služeb a Vyšší odborná škola České Budějovice • Biskupské gymnázium J. N. Neumanna České Budějovice • Zdravotně sociální fakulta, katedra psychologie a speciální pedagogiky České Budějovice • Základní škola Chýnov • Vysoká škola ekonomická, fakulta managementu, katedra společenských věd Jindřichův Hradec •  Základní škola Kardašova Řečice • Vyšší odborná škola a Střední škola Centrum odborné přípravy Sezimovo Ústí • Gymnázium Soběslav • Obchodní akademie a Vyšší odborná škola ekonomická Tábor • Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola Tábor • Střední zdravotnická škola Tábor • Gymnázium Třeboň • Střední odborná škola ekologická a potravinářská Veselí nad Lužnicí • SOŠ Jindřichův Hradec

  • Nadace a jiné organizace poskytující granty

Diakonie ČCE • Jihočeský kraj • Město Sezimovo Ústí • Město Tábor • Nadace Charty 77 – Konto Bariéry • Nadační fond TESCO • NROS ze sbírky Pomozte dětem!

  • Další spolupracující organizace:

Skautský oddíl Bílý Měsíc, Sezimovo Ústí • Skautské oddíly Modřinky a Hajama,Tábor • Skautský oddíl Poutníci, Třeboň

  • Sbory ČCE

FS ČCE Jindřichův Hradec • FS ČCE Nové Město na Moravě

Chci podpořit Diakonii Rolnička prostřednictvím Darujme.cz!