O pohár starostky Osové Bítýšky

21. října 2019

V sobotu 12.10.2019 se hráči z pohybové aktivizace iBOCCIA již podruhé účastnili turnaje v integrované BOCCII družstev „O pohár starostky Osové Bítýšky“. Turnaj uspořádal Handicap Sport Club Velké Meziříčí společně s ISK Vysočina. Zápolení proběhlo v krásné sportovní hale Centra kultury, sportu a zájmových činností v Osové Bítýšce.

Z důvodů velké dálky, jsme vyjeli již v pátek. Ubytovali jsme se ve Velkém Meziříčí. Na sobotní turnaj se ze všech koutů ČR sjelo12 týmů. Družstvo ROLNIČKY zde reprezentovali hráči  – Luboš S., Šárka M., Jana M. a Víťa H. a za družstvo STŘELCŮ hráli – Pavla M., Kateřina W., Jaroslava P. a Tomáš M. Ve své skupině každý tým odehrál dva zápasy a na závěr další dva zápasy o celkové umístnění. V celkovém umístění skončili STŘELCI Soběslav na 5. místě a ROLNIČKA Soběslav na 6. místě. Hráči si odnesli dárkovou tašku, plno sportovních zážitků a hlavně nové zkušenosti. Při slavnostním ukončení místostarosta Oldřich Machát a zastupitel obce a ředitel školy Mgr. Milan Malý předal všem účastníkům krásné hrníčky jako upomínku.

Naši hráči si sobotní zápolení velmi užili a odjížděli nadmíru spokojeni. V přestávkách se ti smělejší seznamovali s vrstevníky z Centra Kociánka Brno z pracoviště Březejc, jejich družstvo Medvědů jsme pozvali na náš 4. ročník turnaje
„O pohár starosty města Soběslavi“.

Tento výjezd se mohl uskutečnit i díky sponzorskému daru od firmy Banes s.r.o. Na úhradu ubytování jsme použili částku 3 000 Kč z výhry o NEJ video o boccie. Tuto soutěž vyhlásilo Centrum Arpida Č. Budějovice a naše obě družstva jej vyhrála.

Děkujeme za pozvání a těšíme se na další shledání  

                                                           BOCCIE ZDAR přeje Mgr. D. Zvoníčková

O pohár starostky Osové Bítýšky
21. října 2019 - O pohár starostky Osové Bítýšky