První turnaj v 1. lize a hned VÍTĚZSTVÍ !!!

17. října 2019

Již v polovině října hrči integrované Boccii Diakonie Rolnička zúčastnili prvního turnaje 1. ligy v nové sezóně. Mladší klienti pod názvem ROLNIČKA SOBĚSLAV, dospěláci, kteří si říkají STŘELCI i TYGŘÍ DRÁPY z táborské Rolničky pilně na tento zápas trénovali hned po prázdninách a po dovolených.

Herně i výsledkově se nám turnaj povedl. Tým ROLNIČKA SOBĚSLAV skončil na 1. místě a z Budějovic si odvezl zlatou medaili a putovní pohár, který byl určen pro vítěze prvního turnaje! STŘELCI skončili na krásném 4. místě a TYGŘÍ DRÁPY na 7. místě.

Další turnaje sezóny 2019/2020 se budou v Českých Budějovicích konat v měsících listopad 2019, leden 2020 a březen 2020. Na jaře příštího roku Rolnička ve spolupráci s městem Soběslav a Spartakem Soběslav bude pořádat již 4. ročník turnaje „O putovní pohár starosty města Soběslav“ tady v Soběslavi, na jehož organizaci již nyní pracujeme a moc se na něj všichni těšíme. I letos se těšíme na naše dobrovolníky, kteří nás na turnajích budou doprovázet nebo budou plnit funkci rozhodčích.

Klientům všech našich třech družstev přejeme hodně pevné nervy a štěstí do zápasů o ligové body.

Moc děkujeme panu řediteli Ing. Pavlu Balounovi, že se rozhodl finančně podpořit sportovce s hendikepem. Jeho firma BANES s.r.o je generálním sponzorem hráčů iBOCCII Rolničky i pro letošní sezónu.

První turnaj v 1. lize a hned VÍTĚZSTVÍ !!!
17. října 2019 - První turnaj v 1. lize a hned VÍTĚZSTVÍ !!!