Oslavte s námi Den dětí!

10. května 2018

V pátek 25. května s námi můžete oslavit Den dětí v prostorách kempu Tj Spartak Soběslav (plovárna u Lužnice). Diakonie Rolnička tu od 16:00 hod pořádá již tradiční Rolničkování - odpoledne plné her a soutěží.

Oslavte s námi Den dětí!
10. května 2018 - Oslavte s námi Den dětí!

Program:

16:00 zahájení odpoledne plného her a soutěží
16:30 loutková pohádka "O nudli"
17:00 vystoupení mažoretek pod vedením paní Moravcové
17:30 společné bubnování
18:00 ukázka rugby v podání klubu Rugby gentleman Tábor
19:00 ukončení programu

Po celou dobu trvání programu si můžete vyzkoušet lezení na mobilní lezecké stěně LEZETO z Písku, jízdu na raftu po Lužnici či chůzi po slackline. Připravená bude i řada soutěží a her pro děti a stánky s občerstvením. Jako každý rok, i letos program doplní Hasičský a zdravotnický záchranný sbor ze Soběslavi a Vodní záchránná služby Soběslav. Chybět nebudou ani poníci ze Stáje na Dobré vodě.

vstupné - 40 Kč/osoba
zvýhodněné vstupné (2 dospělí + 2 děti) - 120 Kč

Výtěžek za akce bude použit na podporu činnosti Diakonie Rolnička, která pomáhá dětem i dospělým s mentálním a kombinovaným postižením z celého Táborska.

V případě velmi nepříznivého počasí se akce nekoná.Rolničkování 18 - parkovací místa

Pojedete-li na Rolničkování autem, máme na Vás velkou prosbu. Zaparkujte, prosím, své vozy na neplaceném parkovišti u Zimního stadionu, odkud je to pomalou chůzí necelých 10 minut na místo konání akce. Velmi nám tím usnadníte organizaci akce, protože auta zaparkovaná na příjezdové cestě kempu brání výjezdu hasičského záchranného sboru, který se podílí na přípravě programu pro Vaše děti. Možnosti parkování ukazuje obrázek vpravo.

Děkujeme!