Pojďte s námi na Rolničkování

20. května 2019

I letos můžete s Rolničkou oslavit Den dětí na tradičním Rolničkování, tentokrát na námořnické téma. Přijďte v pátek 31.května do kempu TJ Spartak Soběslavu řeky Lužnice a hlavně s sebou nezapomeňte vzít děti.

Pojďte s námi na Rolničkování
20. května 2019 - Pojďte s námi na Rolničkování

Program:

16:00 DJ George
16:30 loutková pohádka "O mlsné Kateřině"
17:00 živá hudba

17:30 vystoupení mažoretek pod vedením paní Moravcové
17:45 živá hudba

18:00 vystoupení "Taneční Zumba" v podání dívek ze Studia Fit O.K pod vedením paní Capouchové
živá hudba
18:15 - 19.00 živá hudba


Po celou dobu trvání programu si můžete vyzkoušet lezení na mobilní lezecké stěně LEZETO z Písku, jízdu na raftu po Lužnici či chůzi po slackline. Připravená bude i řada námořnických soutěží a her pro děti a stánky s občerstvením. Jako každý rok, i letos program doplní Hasičský a zdravotnický záchranný sbor ze Soběslavi a Vodní záchránná služby Soběslav. Chybět nebudou ani poníci ze Stáje na Dobré vodě.

vstupné - 40 Kč/osoba
zvýhodněné vstupné (2 dospělí + 2 děti) - 120 Kč

Výtěžek za akce bude použit na podporu činnosti Diakonie Rolnička, která pomáhá dětem i dospělým s mentálním a kombinovaným postižením z celého Táborska.

V případě velmi nepříznivého počasí se akce nekoná.Rolničkování 19 - parkovací místa

Pojedete-li na Rolničkování autem, máme na Vás velkou prosbu. Zaparkujte, prosím, své vozy na neplaceném parkovišti u Zimního stadionu, odkud je to pomalou chůzí necelých 10 minut na místo konání akce. Velmi nám tím usnadníte organizaci akce, protože auta zaparkovaná na příjezdové cestě kempu brání výjezdu hasičského záchranného sboru, který se podílí na přípravě programu pro Vaše děti. Možnosti parkování ukazuje obrázek vpravo.

Děkujeme!