Zahájení nové sezóny v iBoccie

11. října 2017

V pondělí 25. září 2017 se klienti využívající Centrum denních služeb Diakonie ČCE – středisko Rolnička zúčastnili prvního turnaje 1. ligy v iBoccii v nové sezóně. Mladší klienti pod názvem ROLNIČKA SOBĚSLAV i dospěláci, kteří si říkají STŘELCI, pilně na tento zápas trénovali hned po prázdninách a po dovolených. Jsme velice rádi, že tento trénink přinesl i kýžené ovoce. ROLNIČKA SOBÉSLAV v turnaji získala 2. místo a stříbrnou medaili a STŘELCI získali sice „bramborové“ ale moc cenné umístění. Další turnaje sezóny 2017/2018 se budou v Českých Budějovicích konat v měsících leden 2018, březen 2018 a duben 2018. V letošní sezóně jsme si dali za cíl vylepšit loňské pozice celkového hodnocení (mladší skončili 5. a starší 8.).

 

Zahájení nové sezony v iBoccie
11. října 2017 - Zahájení nové sezóny v iBoccie

Na jaře příštího roku Rolnička bude pořádat 2. ročník turnaje v iBoccii tady v Soběslavi, na jehož organizaci již nyní pracujeme. I letos se těšíme na naše dobrovolníky, kteří nás na turnajích budou doprovázet a budou plnit funkci rozhodčích. Klientům obou družstev přejeme hodně pevné nervy a štěstí do zápasů o ligové body.

Moc děkujeme panu řediteli Ing. Pavlu Balounovi, že se rozhodl finančně podpořit sportovce s hendikepem. Jeho firma BANES s.r.o se stala generálním sponzorem hráčů iBoccii Rolničky i pro letošní sezónu.

                                                                                              Ing. Mádr Pavel