Zpátky do školních lavic

1. září 2017

Prázdniny končí a nejen rolničkovské žáky čeká návrat do školních lavic. Poslední týden prázdnin probíhaly horečné přípravy v našem pracovišti v Mrázkově ulici v Soběslavi a ve Světlogorské ulici v Táboře. Všechny třídy jsou vzorně uklizené, pomůcky nachystané, rozvrhy hodin a učební plány hotové a zatím prázdné školní lavice se těší v pondělí 4. září těší na návrátilce z prázdnin.

Zpátky do školních lavic
1. září 2017 - Zpátky do školních lavic

Jako každý školní rok i letos se na začátku září bude konat bohoslužba k zahájení školního roku v evangelickém kostele v ulici 28. října v Soběslavi. Bohuslužbu povede Richard Dračka a bude se konat ve středu 6. září od 9:30 hod. Vítaní jsou všichni žáci, jejich rodiče, pracovníci Rolničky i její příznivci.

Soběslavský evangelický sbor by vás rád pozval ještě na jednu zářijovou akci. V neděli 3. září pořádá místní sbor EVANGELICKOU NEDĚLI. Blížší informace o programu naleznete na stránkách sboru.

I když letní prázdniny teprve končí, všeDSC_0030chny školou povinné i jejich rodiče určitě zajímá, jak jsou pro školní rok 2017/2018 náplánované prázdniny. Všechno se dozvíte na stránkách MŠMT.

Přejeme všem našim žákům i jejich rodičům úspěšný školní rok 2017/2018.

Zaměstnanci škol i střediska Diakonie Rolnička