Na Kampě jsem si koledovali na rekonstrukci nových prostor

4. prosince 2019

Pátek před začátkem adventu už tradičně patří našemu koledování s Jaroaslavem Duškem v Divadle Kampa. Ani tentokrát tomu nebylo jinak. Letos jsme si koledovali na rekonstrukci nových prostor pro naše sociální služby v Táboře.

Na Kampě jsem si koledovali na rekonstrukci nových prostor
4. prosince 2019 - Na Kampě jsem si koledovali na rekonstrukci nových prostor

Každoroční akce na Kampě je pro nás nejen příležitostí požádat naše příznivce o podporu konkrétního projektu Rolničky,N93A6846 ale také zde již několik let má premiéru divadelní představení, které secvičili žáci naší praktické školy pod vedením našich pracovnic Mariky Komma Janovské, Olgy Mišunové a Veroniky Absolonové. Letošní volba padla na adaptaci slavného filmu "Adéla ještě nevečeřela". I letos byli naši herci za svou námahu a výkon odměněni zaslouženým aplausem.

Druhá část večera patřila tradičně dobročinné dražbě 12 výjimečných předmětů, které vznikly v našich dílnách nebo nám byly darovány. Naši příznivi na Kampě nás nikdy nenechali na holičkách a tak jsme si pod N93A7078neodalatelným vedením Jaroslava Duška i letos vykoledovali krásnou částku - 177 800 Kč.

Velké díky patří všem návštěvníkům akce a dražitelům a samozřejmě také Divadlu Kampa za poskytnutí velmi vlídného přístřeší a Jaroslavu Duškovi za to, že nás tímto večerem již řadu let provází. Za darovaní pohoštění pro návštěvníky benefice děkujeme firmě IMS Prague. Za krásné fotografie z akce děkujem Michalu Barbusčákovi ze Studia Savec a za videozáznam divadelního představení panu Markovi Tichému.

Jak bylo napsáno již v úvadu tohoto článku, tyto peníze použijeme na rekonstrukci nových prostor pro naše sociální služby v Táboře. Rolnička totiž roste a stávající prostory už nám nestačí. Na dofinancování rekosntrukce nám zbývá sehnat ještě cca 500 tisíc Kč. Pomoct Rolničce vyrůst můžete i Vy. Prostřednictvím dárcovského portálu Darujme.cz můžete darovat:

300 Kč   500 Kč   1000 Kč  

Děkujeme!